Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért morog a macskám? Mit...

Miért morog a macskám? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Morog hogyha valaki megy a lépcsőn és recseg, a motorra, kukásautóra, fűnyíróra de nem tudom mit jelent ez nála, fél vagy csak nem tetszik neki, valami más? Nem fut el hanem felemelt fejjel néz a hang felé és morog rá
2023. máj. 22. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Benti cicáról van szó
2023. máj. 22. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megijed, őrzi a területét. Az én cicámból csak egyetlen hang hozza ki ezt a reakciót... amikor jön az a bizonyos autó a hangosbemondóval (vidékiek tudják) - "Figyelem, figyelem asszonyok! Megérkezett a tollfelvásárló!"


A cicám egyenesen gyűlöli. 😅 Megáll a konyha közepén, fülel és hangosan morog,amíg el nem megy az autó.

2023. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Veszélyben érzi magát. Mondjuk érdekes, hogy ilyesmik is kihozzák belőle. Az én macskám csak másik macskák közelében csinálja
2023. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!