Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicája is a szőnyegre...

Más cicája is a szőnyegre szokott hányni?

Figyelt kérdés
Nem csinálja sűrűn, de mindig a szőnyegek valamelyikére. Lehetőség szerint a legnehezebben tisztíthatóra. Legalább nem az ágyra, s a kanapéra…🤣

2023. máj. 24. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
A macskám nem..viszont én néha igen.
2023. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen de a legszélére. Arrébb szoktuk terelgetni hogy legalább a parkettára menjen.
2023. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de simán felszedem papírtörlővel aztán nedves ronggyal tisztítom.
2023. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

hát szokott ilyet de nálunk a legtöbbször az alom elé hány


A legkeményebb mégis az volt amikor az ablakpárkányról a lemezradiátorba hányt bele felülről evés után, mert tulzabálta magát... Konkrétan alul csöpögött ki a hányás..

Nem semmi meló volt azt a májkrém szerű okádékot kimosni belőle.. akkor inkább kitakarítottam vna a szőnyeget.

2023. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Másnak az lenne a baj, hogy bárhova is hány...
2023. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
En nekem a kutyammal ugyan ez a ”problema” 😂 nagyon ritkan hanyik, de akkor tuti hogy valami nagy, nehezen tisztithato szonyegre, amig meg csak a mosogepbe se tudok betenni 😂
2023. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

4/es : 😂😂😂😂😂😂 az durva lehetett.

Amúgy az én cicám is szőnyegre hányik. Meg nagyon szeret felmászni a szekrény tetejére és ott szundikalni. Par hete mondom letorlom onnan a port meg szőrt, és ott volt egy jókora hányás. Ősszel masztam fel utoljára leporolni a szekrény tetejét, szóval kitudja miota van ott 😂😂

2023. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
A macskánál a hányás lehet a normális működés része, valószínűleg a mosakodás során a szőrgombócoktól való megszabadulás mechanizmusához van köze. Ha nincs más tünet, akkor nem betegségről van szó. 7 macskánk közül 3 gyakrabban, a másik 4 ritkábban részesít az ajándékban, összesen olyan havi 2-3-szor. Amikor ott vagyok és kezdi az öklendezést, akkor ha elég gyors vagyok le tudom lökni az asztalról vagy bútorról, de néha olyan helyekre sikerül, hogy erősen fegyelmeznem kell magam. Nem direkt csinálják, de ők nem kutyák, az utolsó szempont számukra, hogy te mit szeretnél. Aki ezt nem tudja tolerálni ne tartson macskát, még nincs kötelezően előírva az alaptörvényben.
2023. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

:) 9. te milyen jó fej lehetsz, ha a szerencsétlen hányó macskát lelökdösöd a bútorról. :)


ez még emberként is kellemetlen.. elképzeltem ahogy oklendezek és egyszer csak jön valami melak és elkezd lökdösni kozben.. mintha nem lenne elég nagy, szívás hányni

2023. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!