Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szőnyegre pisil, viszont az...

A szőnyegre pisil, viszont az alomba kakil, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na hoztam el egy 6 hetes kis cicát, és akárhányszor bent vagyok a konyhába, le fekszik a szőnyegre és azalatt a fél pillanat alatt amikor nem nézek oda oda psizkit
2019. júl. 8. 21:43
 1/8 anonim válasza:
100%

A kiscicák könnyen össze tudnak zavarodni időről időre, pláne az első napon, amikor minden új.


Tisztítsd az almot kakilás után, ha nem teszed, akkor lehet ez a probléma.


A szőnyeget addig tekerd össze és tedd el valahova, ha az nem lesz ott, akkor lehet, hogy az alomba fogja csinálni.


Ezen kívül nem tudok sokat mondani, kitartás - próbáld szemmel tartani, ha látod, hogy keresi a helyet, megy körbe, akkor tedd be az alomba (szintén ha azt látod, hogy pisilni kezd).

Ha elég kitartó vagy akkor egy idő után meg fogja szokni.

2019. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még baba, még nem tanulta meg a dolgokat. Hathetes az nagyon pici, meg az anyukájával kéne lennie. Majd megtanulja.
2019. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hetes?! Azt tudod,hogy még törvény szerint is(!) 8 hét a minimum!
2019. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sos-be kellett elhozni:/ illetve 16 évesen próbálok minden feladatot megcsinálni mint pót anya.. Ahogy most is.. Felkeltem az éjszaka közepén, szépen megetettem, bár nehezen szokik még ehhez a módszerhez, megvártam még elvégzi a dolgát, és most altatom el
2019. júl. 9. 02:19
 5/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!:))
2019. júl. 9. 02:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh illetve, nem kínzom meg, nem meghalni hoztam el.. Ugyan olyan jó helye van itt is. Szerintem nagyon sokan nagyon sok mindent csinálnak törvényen kívül és az hogy Sos-be elhoztam Zafírt, nem lehet akkora baj..
2019. júl. 9. 02:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem,tényleg nem lehet akkora baj. Végülis max megfosztottad attól az anyatejtől,ami még kiegészítés lenne a szervezetének a másféle táplálékkal.


Végülis pusztán nem engedted,hogy az anyja megtanítsa vagy tovább nevelje a macskak közti szocializációra,tisztálkodásra és esetedben a helyes ürítésre!


Az meg,hogy más csinál ennél "törvénytelenebb" dolgot neked elég,hogy mindettől szenvedjen a kiscicád? Hát akkor gyorsan rabolj ki egy bankot is,mert mások embert ölnék.


Szegény cica,kár,hogy mindenkinek lehet macskája. Soknak nem érdemes,Kedves Kérdező.

2019. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Előző, figyelj csak! Ha ott, ahonnan elhozta a kérdező, agyon akarták ütni, akkor mit is csinált volna az anyja mellett? Vagy ha utcán volt? Vagy valami tahónál, ahonnan jobb volt kimenekíteni?

Az nem gond, mikor vemhes macskákon abortuszt csinálnak, mert "ivartalaníts, felesleges szaporulat, felelős állattartás", , mikor agyonütik, mikor nem etetik, mikor x.arral etetik, mikor viadaloztatóhoz kerül, mikor széttépi a szomszéd kutyája, ez mind nem probléma neked?

Igen van törvény, csak én is szedtem már össze kiscicát négysávos úton, igaz ő véletlenül már nagyobb volt.

Itt van egy kérdező, aki azért kérdez, mert jól akarja csinálni, meg is fogja csinálni, ez a gyiken merőben ritka.

2019. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!