Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 évesen még fiatal ahhoz,...

6 évesen még fiatal ahhoz, hogy kiessenek a fogai ugye?

Figyelt kérdés

A macskám szárazat eszik ropogtat, ha ma nem adok be neki féreghajtót észre sem veszem, hogy alig van foga! A "nagyok" megvannak, de a kicsikből alig van! Azt hittem rosszul leszek, semmit sem vettem észre és kipotyogtak a fogai. Mikor legutoljára láttam csak egy hiányzott neki, de az már ős idők óta eleve úgy került hozzánk régen.


Este rendel az orvosunk, visszük is hozzá, hogy megnézze, de hát mi a fenétől esnek ki a fogai? Olyan bűntudatom van, hogy észre sem vettem, de hát semmi szokatlan nem tűnt fel rajta... Erre most szinta már fogatlan. Olvasgatok most, és ilyenek tünetek, ha sokat nyalja a száját... De most őszintén ki gondolná? :(


2010. okt. 11. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm, hát elképzelhető hogy genetika, párom 21 éves és már 8 foga hiányzik, anyjánál ugyan ez volt...De az is lehet hogy valami fogászati probléma, mindenképpen orvosra tartozik. Nagyon figyelj oda ezentúl az etetésre, hogy rendesen meg tudja enni az ételt, valószínűleg a legtöbb kaját majd pépesítened kell.
2010. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltunk, nekem nem hagyta rendesen megnézni, de a doki mutatta, hogy vannak fogai, de nagyon fogkövesek és irtózatosan gyulladt az ínye, borzalmasan néz ki, most antibiotikummal próbálja lehúzni a gyulladást, aztán utána kezeli a fogát. Azt mondta van, ami már meglazult, de még vannak neki, nem tudom miért láttam úgy, hogy csak kb. kettő maradt. Hát teljesen elképedtem, eszembe sem jutott volna, hogy bámuljak a szájába állandóan, és még most sem vettem volna észre semmit, ha nem adok be neki gyógyszert és nem látom meg, hogy valami csúnya ott. Pedig már nem semmi, ahogy szegénynek kinéz. :( Olyan bűntudatom van!
2010. okt. 13. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!