Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz azokkal a kiscicákkal,...

Mi lesz azokkal a kiscicákkal, akiket meghirdetnek de nem viszi el őket senki?

Figyelt kérdés

Falun élek és a falusi facebook csoportban ma reggel már személy tette közé, hogy tőlük el lehet vinni kiscicákat, összeszámoltam 8 cicáról van szó. És olyan ember hirdeti akinek tudom hogy van pénze ivartalanitásra, minden évben hirdeti is a kiscicákat, persze ingyen. Csak látszik a képeken, hogy némelyik kicsinek tiszta csipa a szeme.

És belegondoltam mi van, ha nem viszik el őket azokkal mi lesz? Kóborok lesznek? Mert gondolom ivartalanítani biztos nem fogják. Állatmenhelyek tele vannak.

Tavaly én is befogadtam egy kicsit, állatorvosnál derült ki hogy fülatkás meg bolhás. Azóta benti cica él és virul. 2 cicam van benti és 3mat etettek kint az udvaromon. Sajnálom őket


2023. jún. 3. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Elássák, vízbe fojtják, vagy bedobják a kazánba. Legalábbis régen így ment faluhelyen.
2023. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Kinyílt szemű macskát nem szoktak elásni. Kijárós macskánál a bolha meg a fülrüh nem annyira kirívó dolog, a macskanátha viszont súlyos/halálos is lehet a szaporulatban. Kóbor macska nem lesz abból, amelyiket etetik, hanem amiket "ajándékba visznek", aztán mégse kell.
2023. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

A túlszaporodást a természetes ellenfelek szokták megoldani.

Ezesetben a Slavia 631, meg a kétkörlámpás Lada.

2023. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kitana. ***** válasza:
80%

Anyukámnál szoktak születni cicák, nem az ő macskái, hanem ezek a tipikus gazdátlan macskák, akik mikor kinél lebzselnek épp, most épp az ő teraszára szült az egyik, nem szokták elásni őket meg semmi, ezek ha nagyobbak, akkor ugyanúgy szétszélednek a faluban, mint a többi.

(A mostani anyamacska megy ivartalanításra, de szerintem abban a faluban több macska van, mint ember, szóval ez van.)

2023. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Van például a facebookon ilyen csoport, hogy kiscica ingyen gazdikereső. Ott szinte az összes ilyen cicának lesz gazdája, kivéve azoknak, akiknél idióta feltételeket szab a tulaj, mert ő nagy állatvédőnek képzeli magát, holott többet árt vele a cicának, mint használ.
2023. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

A kicsiket általában megölik születés után.


Ahol már nagyobbak, azok elkóborolnak és elkapja a kutya, elüti az autó lemérgezik őket, stb.

2023. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!