Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek könnyeben találok...

Szerintetek könnyeben találok munkát, ha én meghirdetem magam hogy munkát keresek? Annyi helyre elküldtem az önéletrajzomat, de senki nem írt vissza.

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen területen keresel munkát?
2014. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem - mivel szinte minden területen többszörös a túljelentkezés, - nem sok értelme van magadat hirdetni. Nyilván ez függ a pozíciótól.

Én elsősorban a saját CV-m felülvizsgálatával foglalkoznék. Olyat készíttetnék, amin azonnal megakad a HR-es szeme. Ha van ilyen ismerősöd vagy bárki, aki tapasztalt ebben, kérj tanácsot.

Én is több mint egy hónapja keresek (meló mellett, de így is nehéz), már többféle módosítással küldtem el CV-ket, és már 4 interjún is voltam. Más kérdés, hogy nem kerültem be, de az önéletrajz és moti.levél alapján behívtak. Nem lehet esetleg, hogy nem elég figyelemfelkeltő a CV-d?


Amúgy valóban, rengeteg helyről nem írnak vissza. Főleg ha Te vagy a 145. jelentkező, akkor minek foglalkoznának ezzel :( Nekem az a tapasztalatom, hogy olyan helyekre hívtak be, ahova a hirdetés megjelenése után 1-2 órán belül elküldtem a pályázatomat. Tehát szó szerint lesben kell állni, és amint látsz egyet, azonnal bepozicionálni az előre elkészített pályázatot.

Nálam 3-4 válasz e-mail volt, h köszönik a jelentkezést. Ez is valami azért...

2014. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!