Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El tud pusztulni egy 5 éves...

El tud pusztulni egy 5 éves életerős macska 48 órán belül természetesen?

Figyelt kérdés
Pénteken nem evett, ezért állatorvoshoz vittük, aki bélrendszeri betegségre gondolt és erősítő injekciót adott neki. Tegnap még ivott vizet, de este már azt se és ma reggel vége.
2023. jún. 4. 06:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez költői kérdés volt?
2023. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem. Kijárós macska volt és értetlenül állunk a dolgok előtt.
2023. jún. 4. 06:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármi betegség elviheti, még hamarabb is, sajnos. :(
2023. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tmocil válasza:
95%
Gyakori probléma a kijárós macskáknál, hogy megmérgezik öket, ha átmennek a szomszédok telkére.
2023. jún. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tmocil válasza:
61%
Előző vagyok. őket*
2023. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Régebb óta is beteg lehetett, attól, hogy nem vetted észre, csak a végstádiumot.
2023. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Két évtizeddel ezelőtt volt egy 5 éves, szürke, életerős perzsamacskánk. Legalábbis semmi jel nem utalt arra, hogy bármi baja volna. Lakásban tartva perzsamódra aktív, játékos, jó kondíciójú és derűsen szociális volt. Egy hétköznap reggelén, szokásosan elköszönve a cicától, a feleségem dolgozni, a lányunk iskolába ment, én pedig a 24 órás szolgálatomba. A lányunk ért haza elsőként és kétségbeesetten hívott, hogy nem él a cica! Semmi előzménye, külsérelmi, vagy egyéb testi nyoma nem volt, és a lakáson belül alaposan körülnézve sem találtunk semmi olyasmit, ami oka lehetett volna a vesztének. Az állatorvos szerint "pontosan meg nem határozható, természetes oka" volt.
2023. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

"Gyakori probléma a kijárós macskáknál, hogy megmérgezik öket, ha átmennek a szomszédok telkére."


Az is gyakori probléma, hogy agyba-főbe verik a szomszédot, ha kiderül, bántott egy állatot.


Költözz panelba te ökör, ha zavar bármilyen állat. Szöcske is zavar?


Kérdező, ezek az ügynevezett "erősítő" injekciók ilyen általános állatorvosi vackok, több állatot elvitt már, hallottam róla.

Meg nem vizsgálják az állatot, csak: erősítő injekció

Nem tudom ez mi lehet, de legközelebb eskü megkérdezem a rendelőben, ahova járunk.

2023. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom. Szerintem mérgezés, az orvos pedig hanyag volt és felületes. Kijárós cicáknál ez a leggyakoribb ha előtte nem volt baja. De lehet nem szándékos mérgezés, hanem mérgezett egeret evett. Az orvosnak figyelni kellett volna arra, hogy ha ez hirtelen jött, akkor fennáll a mérgezés esélye.
2023. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
A meregt hanyt volna,meg ver folyt volna a szajabol es a popsijabol is. Azt azert eszre lehet venni ja megmergezik az allatot
2023. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!