Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két cica összeszoktatása?

Két cica összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtunk egy cicát, viszont a régi cicank nagyon fel tole, fuj és morog. Egyelőre külön vannak zárva, hagy szokja az új cica a helyet kezdetben. Próbálom egymás játékait fekhelyeit a másikhoz rakni hogy érezzék az illatot. Olvasgattam ebben a témában de gondoltam megkerdezem van e valakinek erre egy jó ötlete, o hogy csinalta stb. Egyébként az új cica nagyon jofej, barátságos és érdeklődő viszont a masik elég utalatosan all hozza (nyilván ez érthető) nem szeretném erőltetni köztük a dolgot.
2023. jún. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg a Feliway friends parologtatót próbáld ki. Nekem 2 macskám van és állatorvos után mindig fújnak, morognak, olyankor használom.
2023. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kétes véleményeket olvastam rola de szerintem mindenkepp adok neki esélyt, csak először jó lenne ha egy szobaba tudnám őket engedni :/
2023. jún. 12. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Èn abban a szobában használtam, ahol a “mérgesebb” cica volt. Hogy most anélkül is hamar kibékülnek, de egy próbát megér.
2023. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!