Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutya- Cica összeszoktatása?

Kutya- Cica összeszoktatása?

Figyelt kérdés
A cicám volt előbb (2 éves) és tegnap hoztuk haza a kutyusunkat aki szintén annyi idős (Border Collie szerű). Nagyon nyugodt természetű, nem nagyon érdekli a macska. A cicám van hogy nézi távolról , az első találkozónal odament idő után megszagolni. Látszik a cicámon hogy azért tart tőle. Tudom csak 1 napja van itt és ahoz képest tök jó ez is csak esetleg valami ötlet hogyan segíthetek a cicámnak ? Nincs rossz tapasztalata kutyákkal.

2023. febr. 11. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Legyenek egyutt, ha ott vagy, de ha elmesz, egyelore zard kulon oket, nehogy megiscsak valamelyik eppen bekattanjon.


Viszont szerintem ez igy biztato :)

2023. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Örülök ha más is így látja akkor :D
2023. febr. 12. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha bentiek, akkor szerintem jelölj ki egy helyet, ahova csak a macska mehet, a kutyának tiltott terület.

Nálunk az első hónapokban egy egész szoba csak a macskáé volt, ahova elvonulhatott ha soknak érezte a kutyát (mi kölyökként fogadtuk be, az 1 éves macska mellé). Persze idővel megszokták egymást és már nincs erre szükség, sőt mostanában inkább a kutyának van elege a macskából. :D

Ha nem is egy szobából tiltjátok ki a kutyát, de esetleg vegyetek egy kaparófát a cicának, ahol biztonságban pihenhet.

Amúgy szerintem is jó jel, hogy nem támadják egymást. Nem hiszem, hogy probléma lenne a későbbiekben.

2023. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Már elhoztuk a kutyust és megvannak egymással:)
2023. márc. 14. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Az jó
2023. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!