Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El tört a macskám lába?

El tört a macskám lába?

Figyelt kérdés

Magasan van az ágyam, a 8 hetes cicám le akart ugrani, de a bal első lábára esett, legalább is ezt fájlalja. Fel nyávogott, azóta nem tud ráállni, csak kúszik. Vissza tettem az ágyra, valami puhán feküdjön, majd figyelem le akar e menni és inkább lerakom. Ugyanúgy dorombol meg "játszana", de csak vonogatja magát meg gurulgat. Próbáltam le tenni a földre hogy rá tud e állni, de nem, fel is nyávogott. Tapogattam neki, nem érezném, hogy el lenne törve neki, engedte, hogy hozzá nyúljak. Szerintetek csak megzúzódott?

Felhívtam az állatorvost, viszont leghamarabb kedden tudnánk be menni.



2023. jún. 25. 11:29
 1/7 anonim válasza:
100%
minél hamarabb állatorvos!!!!
2023. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Akkor kedden az állatorvos legyen az első ahova elmész.
2023. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mégis, milyen magasról ugrott le, 2 méterről?
2023. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kedden?

Ülj autóba vonatra buszra biciklire vagy bármire és vidd el az ügyeletes állatorvoshoz.

Te is szenvednél napokig mielőtt elmész orvoshoz?

2023. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy semmi baja , ráérsz oktoberig te szerencsetlen .
2023. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor időpontot kértél rákérdeztél, hogy addig mit tudsz tenni a cicádért? Ez még egy telefont megérne. Mert esetleg ennyit tudsz tenni. Már az is dicséretes, az itteni átlaghoz képest, hogy dokit hívtál.
2023. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A macska eszméletlen szívós állat, attól hogy jó kedve van/dorombol, simán lehetnek hatalmas fájdalmai és nagyon nagy baja.

Az enyém is jókedélyű volt törött lábbal, csak épp ráállni nem bírt.

Azonnal orvoshoz kéne vinni.

2023. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!