Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha bolhás a macska azt ember...

Ha bolhás a macska azt ember is elkaphatja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 19:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
DE ugye a fejembe nem megy bele?
2010. okt. 12. 20:43
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válazoló véleményét osztom!!

A nyakörv nagyon veszélyes!!Beleakadhat bármibe, még lakásban is, nem vagytok otthon, megfulladhat! Sőt...Láttam már olyat is hogy a cica elcsavargott, valahogy átdugta a mellső lábát és szó szerint szétvágta a nyakörv, a húsáig.

Spot on a legjobb! A legtöbb állatkereskedésben meg tudod venni, vagy állatorvosnál,állatpatikában.

2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Mint azt már NAGYON sokan írták: NEM NEM MEGY BELÉD A BOLHA!!!!! Sőt, az se valószínú hogy megcsíp. Egy ember NEM lehet bolhás. EZ TUTI!!!! oké?
2010. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
engem mindig marhára összecsípnek a bolhák ha egy bolhás kutya rohangál körülöttem, sőt utcáról is képes voltam a lakásba hozni a bolhákat, de néhány csípésen kívül nem történt nagyobb gond. egyetlen félelmem az volt, hogy átmegy a kis kedvenceimbe akik mellesleg patkányok... Szóval ha át is ugrik Rád attól még nem leszel bolhás csak összecsíp amíg ki nem irtod. Lakásba pedig bevitted a bolhát vagy alommal került be. Ilyenek ezek. kis mocsadékok..
2010. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem még 1x se csíptek meg, pedig egy ágyban alszok a cicával és volt már hogy bolhás volt(sajnos többször is). Nem rúgtam ki az ágyamból, ahoz túlságosan szeretem.
2010. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
neostomosanos fürdőm ahogy az egyik válaszoló írta, a bolhaírtó nyakörv nem ér semmit, én csak azért tettem rájuk, hogy legyen nyakörvük, ne nézzék őket kóbor cicának.
2010. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megint én, örökölheti az anyjától a bolhát, és rád nem megy át, állatpatikában vagy állatorvosnál tudsz beszerezni ilyen szereket.
2010. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hááát báttya, ha utána szaladsz akár el is kaphatod!! :D
2014. nov. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!