Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalom kérdés?

Macskaalom kérdés?

Figyelt kérdés

Aldisat veszünk egy ideje és az utóbbi adag nem úgy "viselkedik", mint az ezelőttiek. Nagyon hamar büdös lesz. Minden nap 2szer vesszük ki a pisis almot reggel és este. Ezen kívül amikor kakil azt egyből kivesszük, de még így is büdös lesz 1-2 nap alatt az egész adag, cserélni kell.


Nem értjük, eddig ez működött.


Más is tapasztalja?


Uez volt kb egy éve a fressnapf-os alommal, akkor váltottunk erre az aldisra, erre most ez is.. milyet vegyek most?



2023. júl. 1. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Valamennyire tapasztaltam én is, de szerintem még mindig jobb, mint a többi. Meg most szerintem a meleg miatt is előbb lesz büdösebb.

Mi régen auchanost használtunk, annak nagyon durván leromlott a minősége.

2023. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Én is normális esetben a melegre gyanakodtam, de nálunk altalaban állandó hőmérséklet van klímával, vagy ha nem is állandó de nagy meleg nincs. Plusz.. hát tavaly is ezt használtuk már és akkor nem volt vele baj. Most elhasználtam az utolsó adagot, és szuper hogy írtad az auchant mert éppen oda akartam menni venni, mert azt régebben ajánlottak sokan. Na akkor azt sem veszek. 🐱

2023. júl. 1. 09:37
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy ugyanonnan veszed, nem jelenti azt, hogy ugyanaz a termék, a saját márkásaknál változhat, hogy honnan szerzik be.

Másrészt föleg nyáron a legtöbb nem túl jól bírja, ez is féli-meddig normális.

Ami nekem bevált, hogy alulra teszek egy réteg (1-2 cm) szilikátos almot, az erösen szagtalanít.

2023. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és nem kaparja szét a macskad? az enyemnek hiába tennem alulra.. ás..

ha simán belekeverve is jó akkor okés de ha retegezni kell akkor az nem lesz nálunk jó. amúgy régen sima szilikonost használtunk de az meg szanaszét volt állandóan a lakásban.. utáltam

2023. júl. 1. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Nagyrészt alul marad, és rengeteg szagot meg folyadékot felszív, nekem müködik.
2023. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2023. júl. 1. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem is megér, ha a te cicád nem jól reagál rá, akkor sem vesztettél semmit, ott vagy, ahol most.
2023. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát ez igaz..


olvastam itt valami kérdésben hogy a pepcoban van szilikonos alom.. na arra kíváncsi lennék.


valaki próbálta?

2023. júl. 1. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Aldinál is van szilikátos alom. Én a CBA-s csomósodóval jártam úgy, hogy egyre rosszabb lett a minősége. A végén már egyáltalán nem csomósodott, csak sár lett belőle. Undorító volt. Ezért álltam vissza az aldis szilikátosra. Igaz, hogy drága, de sokat kibír és csak akkor kezd büdösödni, ha már teleszívta magát. Akkor cserélem az egészet, addig csak a kakit szedem ki és átkeverem az almot.
2023. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2023. júl. 1. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!