Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS!!!!! Miért csinálja ezt a...

SOS!!!!! Miért csinálja ezt a macskám?? Nagy baja van?

Figyelt kérdés

Ma este vettem észre hogy dőlöngél a macska (eddig nem csinálta) és utána eldől. Fekszik, iszik, eszik, mosdatja magát de dőlöngél és lassan megy.


Megmasszíroztuk a lábát, nem nyávogott, csak mikor a farokcsontnál masszíroztuk, kicsit nyávogott de utána abbahagyta. Dőlöngélés közben nem sír se semmi.


Nagy baj lehet??? Lehet a csípője csípődött be?!! Valakivel volt hasonló?


Minden SEGÍTŐ választ köszönök!!!



2023. júl. 1. 21:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
17%
Lemertem fogadni hogy túl sok piát ivott a macska 🤣🤣🤣🤣🤣
2023. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Nem tudom mi lett a tieddel, de az enyemnek UGYANEZ a baja volt 4nappal ezelott, es kiderult hogy SMA-ja van, (izomsorvadas roviden) ez a betegseg meg Maine Coonoknal nagyon jellemzo. En most gyogyszerezem szegenyt, azt mondtak igy elhet meg par evet... Szerintem azert kerdezz ra...
2023. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Neki nem ez volt a baja, már kiderült azóta, de nagyon sajnálom a te macskádat és jobbulást kívánok!
2023. szept. 2. 06:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!