Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még remény? Ki vagyok...

Van még remény? Ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés
sziasztok.van egy egy éves gyönyörűszép , különleges szinű , imádnivaló cicám.(Bagira.)Nagyon szeretem , és ő is engem , mivel 3 hetes korában kidobták , és egy néni befogadta..viszont neki volt már egy cicája , aki nem fogadta el Bagirát , ezért odaadta nekem...Összenőttünk..imádjuk egymást. a néni aztmonda , hogyha nagyobb lessz bagira , vigyük el hozzá , megmutatni..csak a falu másik végén lakik :S multhét pénteken , délután , egy baránőmmel el is vittem..nagyonnagyon félt a hordozóba , rángatózott , remegett , pe is pisilt , amit soha nem szokott.Aztán hazajöttünk , kiengedtem a lakásba , nagyon boldog volt..aludt 1-2 órát , aztán nyávogni kezdett , hogy éhes. megetettem , a teraszon..és kinthagytam( minden este kintvan , és reggel az ablakomban nyávog) és ezen a reggelen..nem jött vissza..eddig max 2 napra tűnt el..most szerda van , és még mindig nincs itt..:'( lehet hogy valamiféle sokkot kapott , és azért "menekült" el ? van még esély hogy visszajöjjön ? egyszerűen ő az életem..anyu meghalt , apu reggeltől estig dolgozik , a suliba sokat piszkálnak , szóval ő az egyetlen társam..lenyalogatta a könnyeim , odabujt hozzám , és "meghallgatott" , bármit is mondtam neki..rettentően szeretem..mi a véleményetek ? /előre is köszi a válaszokat , bunkók kíméljenek , és bocsi az íráshibákért/
2010. okt. 13. 09:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ha nincs ivartalanítva,akkor lehet,hogy párzás miatt tűnt el...nekem is volt ilyen,volt,hogy több hétig nem láttuk,de mégis visszajött
2010. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen szomorú az életed. Egy cica igen sokat adhat egy embernek lelkileg. Megértem, hogy fontos neked. Biztosan hazajön, nem is hinném, hogy a kiráéndulásotok miatt kapott volna sokkot! Talán csak a párzási időszak miatt lépett le. Az enyém is kimaradt egyszer 4 napra, de hazajött! Nyugi, meglesz!
2010. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat..nincs ivartalanitva , lehet hogy tényleg csak az ösztönök miatt ment el..de nagyon remélem hogy visszajön..mert ő jelenti számomra az életet :'(

mégegyszer köszönöm szépen a válaszotokat.

2010. okt. 13. 09:18
 4/30 Kriszti83 ***** válasza:
Fel a fejjel, biztosan haza talál. Nem hiszem, hogy a kirándulás miatt csavargott el, csak kivett pár nap szabit.
2010. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
köszi szépen , neked is :)
2010. okt. 13. 09:20
 6/30 anonim ***** válasza:

Gondolom fiúcska, ezzel pedig együtt jár a csavargás. Úgyhogy ha előkerül, akkor mindenféleképpen látogassátok meg a dokit az ivartalanítás miatt. Egyébként meg ne gondolj rögtön a legrosszabbra, előfordul, hogy a kis genyók több hét után száguldanak haza.

Ha meglesz, akkor viszont szerintem cseréld meg a napirendjét. Éjjel legyen bent, és napközben kint. Az én cickám is így éldegél, és éjszaka sokkal nyugodtabban alszom, tudván, hogy a szomszéd szobában alszik.

2010. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm.a választ....ha hazajön , biztos lesz vmi változás..mert nem bírom ezt az aggódást :S
2010. okt. 13. 09:22
 8/30 anonim ***** válasza:
Ha fiú, valóban célszerű lesz olyan hamar ivartalaníttatnod, ahogy csak lehet. Nem is drága, gyakorlatilag nem is műtét, csak egy nyisszantás, és utána nem megy majd sehová. :) Az én cicámat is ezért ivartalaníttattuk, kertben lakik, de soha nem megy el már. :)
2010. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm , neked is :) háát , biztos elvisszük majd dokihoz ha visszajön , ivartalanitani...és nagyon remélem hogy ez tényleg csak egy kis "szabi"..
2010. okt. 13. 09:42
 10/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem ha annyira odáig vagy érte miért ivartalaníttattad eddig. Ez egy teljesen alap dolog. Másrészt én is imádom a cicámat, és én is megőrülnék ha valami baja lenne, úgyhogy szobacica, mivel nem akarjuk megkockáztatni, hogy bármi történjen vele odakinn.
2010. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!