Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy baj van? Mi történt?

Nagy baj van? Mi történt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai napon egy kutya támad a kismacskánkra, alig tudtuk elvenni tőle. Szorongatta, és rázta, de a cica életben maradt. Megitattuk, és az első két lábára rá is tud állni, a hátsó felét viszont csak vonszolja maga után. Nincsenek rajta harapás nyomok, horzsolások, nem vérzik. Csontjai szerintem nem törtek. Sajnos állatorvoshoz nem tudjuk elvinni, csak holnap reggel, mert nincs ügyelet. Mivel tudnék segiteni neki? Jó esélyei vannak? Segítsetek, kérlek

2023. júl. 3. 21:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
46%

Ez Kitaláció!


Kamu kérdés!!!!


Komolyan mennyire életszerű az, hogy a macskámat megtámadja egy kutya és leülök ide írogatni?


Nekem is vannak cicáim -három - családtagok- mindhárom már benti. Kinti benti cicák voltak de két éve az egyiket megmérgezték.

Azzonnal az állatorvost hívtam nem leültem ide írogatni. Nagyon beteg volt de sikerült infúzióval és ellenszerekkel - gyógyszerekkel -pépes éttelel -(csak ezt tudta megenni) vitaminokkal rendbe hozni.


Teljesen életszerűtlen - legalábbis számomra- hogyha a cicáim bármelyike bajban lenne az lenne az első, hogy leülök ide írogatni órákon keresztül miközben a cicám szenved.

Esetleg utánna leírnám a történteket ha a probléma már megoldódott.



Ha pedig a kérdés valós eset. Az ilyen alak egy bunkó!!!!

Azonali segítséget kell keresni a cicának (vagy bármely állatnak)

Nem itt írogatni órákon keresztül!

2023. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
82%

Álljunk már le ezzel a kamut kiáltunk minden második kérdésre.


Simán lehet, hogy sajnos valakinek ennyire nem számít a macskája. Én személy szerint előbb vinném a macskát orvoshoz minthogy magamat, ha beteg lennék.

2023. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
89%
41-es, hidd el vannak ilyen emberi hulladékok, mint a kérdező is... :(
2023. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
100%
Mi lett vegul a cicaval?
2023. júl. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
44 ezt nem tudjuk meg, valaki fentebb írta, hogy megszűnt a kérdező felhasználói fiókja.
2023. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!