Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kezeljem a cicam itthon?

Hogyan kezeljem a cicam itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most voltunk az allat korhazban

Elotte ket orvosnal is jartunk, felrekezeltek

Most infuziot kapott, 40fokos a laza es ki van szaradva

Kapott 3 szurit holnap megint viszem

Doki elmondasa szerint nem garantalja h lemegs ettol a laza es enni fog csak bizni tudunk benne

Itthon tudok tenni valamit? Enni inni nem akar😢 koszomom szepen



2023. júl. 6. 12:01
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Tű nélküli fecskendővel próbáld óvatosan itatni, hogy ne száradjon ki mégjobban. Fogd meg a kis fejét, nyomd össze a bőrt a szájánál két oldalt, és lassan itasd meg a fecskendőből. Óránként csináld, minimum 15-20ml vizet, de ha kéri, akkor mehet több is. De tényleg, óránként.

2023. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm, ez eszembe sem jutott🩶
2023. júl. 6. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Calo Pet pasztát megpróbálhatsz:A Calo-pet paszta koncentrált energiabevitelt tesz lehetővé étvágytalanság vagy betegség esetén, ugyanakkor javítja az étvágyat és így segíti a táplálék felvételét. Energiában gazdag, vitaminokkal és ásványt anyagokkal, Omega-3 és Omega-6 zsírsavakkal és taurinnal kiegészítve.
2023. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok: nekem még a cicáknak való Béres cseppet ajánlotta a doki.
2023. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom

Sajnos itt nincs a helyi allatoatikaban, de holnap a nagyvarosba ha viszem dokihoz ott megveszem

1.5 adag alutasakost megevett, ez rekord nala, inni nem akar, fecskendozom ahogy tudom de mar menekul elolem :)

2023. júl. 6. 18:43
 6/9 A kérdező kommentje:

Mar nem tudom mit tehetnek 😭😭😭😭 nincs jobban a macskam, hiaba evett szepen….most hajnalban felkeltem, vagy hanyt vagy a hasa ment de szerintem hanyt

A kedves doki nem is ragaszkodott hozza hogy visszavigyem ma…. Ez a harmadik allatorvos…. Mar 60 ezren felul vagyunk boven hetfo ota es a macskam meg mindig szenvedve vergodik mert egyik sem kezeli lelkiismerettel hanem bead neki valamit aztan b.sszam meg magam nezzem en ahogy vergodik, ahogy szenved

Ne haragudjatok de mar kivagyok

2023. júl. 7. 02:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, vidd el állatkórházba, ott biztosan többféle vizsgálatot, nagylabort csinálnak.
2023. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól van a cicus?
2023. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Allatkorhazban voltunk.

Meggyogyult :)

2023. júl. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!