Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg égett a kézfejem, elég...

Meg égett a kézfejem, elég súlyosan néz ki (NaOH(nátrium hidroxid(lúg))). Itthon milyen krémmel kezeljem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
35%
Jaj, csak remélem hogy ez egy vicc. Ember, kérlek ha tényleg megégett a kezed és úgy gondolod, hogy súlyos akkor menj már el orvoshoz. Lúggal meg ne akard már kezelni te idióta. Olyan kérdéseket látok itt komolyan, és nem tudom, hogy ez most komoly vagy nem, oké nem fog lerohadni a kezed valószínűleg, de egy hegesedés, fertőzés stb. olyan problémákat okozhat ami komoly funkcióváltozással járhat.
2022. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Lúgtól égett meg. Dokihoz nem megyek. Milyen krém kell rá?
2022. márc. 8. 17:36
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ezt félreértettem. Akkor az idiótázásért elnézést. Bármilyen kémiai égés orvost igényel mert nem tudhatod mennyire ment le a szövetekbe. Látatlanba tanácsot adni ami eltér a "menj orvoshoz"-tól butaság lenne.
2022. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
kép? ne legyél felismerhető, seb látszódjon csak rajta
2022. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell képet feltölteni.
2022. márc. 8. 21:28
 6/71 anonim ***** válasza:
2022. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kell menni, más megoldás nincs, majd ő megmondja, hogy egyáltalán szabad-e valamilyen krémmel kenni.
2022. márc. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
2022. márc. 9. 17:47
 9/71 anonim ***** válasza:

Hát én mindenképp az orvost javasolnám mert ez elképesztően csúnya és gyulladt kis kissé. És simán lehet hogy mélyben még mindig van egy kis maró hatású anyag bár azért ez nem tegnap előtti seb jól gondolom?


Semmiképp ne hagyd szabadon legyen nedves kötszerrel letapasztva (olvass utána).


Ránézésre ez fájdalmas hosszú gyógyulás lesz, szerintem erre kéne bőrt tenni, különben nagy heg lesz a helyén, ami összehúzza a bőrt. Betadine-t mindenképp vékonyan a tetejére különben elfertőződik, és ne legyél gyökér menj orvoshoz.

2022. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
A heg nem gond. A gyógyúlás miért lenne fájdalmas?. Tegnapi seb és már nem fáj. Vizes cucc miért kell rá?
2022. márc. 9. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!