Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féregtelenítés után teljes...

Féregtelenítés után teljes alomcsere?

Figyelt kérdés
Ha ma 2 óra felé adtam be nekik, milyen gyorsan ürül ki belőlük? Ha férgeset kakil, nem kaphatja vissza az alomból?
2010. okt. 13. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát elég, ha csak a kakit veszem be, vagy teljes almostál átmosás, hátha széjjel másznak a férgek, vagy már döglötten jönnek ki? Most féregtelenítek először lakásban tartott macskát :)
2010. okt. 13. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen ki kell cserélni az almot + fertőtlenítés!
2010. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kaphatja vissza, mivel az ivermectin lassan ürül, és megöli a férget, tehát egyrészt nincs ami visszafertőzzön, másrészt amúgy is kinyiffan, hiába fertőzi újra az álaltot. Egy gebasz lehet, ha más is fertőzött körülötte, akkor idővel (amint műlik a gyógyszer hatása) simán visszadja neki.
2010. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, köszi :) Kát cicám is van, remélem nagyjából egyszerre fognak kakilni, hogy csak egyszer kelljen fertőtleníteni, a kb mennyi idő, amíg átmegy rajtuk a gyógyszer? Akár a ma esti, délutáni kakival is kijöhet?
2010. okt. 13. 16:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eddigi székletben sose láttam férgeket, nem tudom férgesek e egyáltalán, de rendszeresen fognak kapni féreghajtót.
2010. okt. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!