Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskatok szurkol alomcsere...

A macskatok szurkol alomcsere kozben?

Figyelt kérdés

Enyem rendszeresen azt csinalja, hogy mikor kimostam a talcat es meg nincs benne ko, belerohan es odacsinal. Igy moshatom megegyszer. :)

Ha meg benne van mar a ko, elkezd benne jatszani, mikozben meg mosom az alomtalcat, kukucskal a kadba, es ugy jon le, mintha turelmetlenul varna az uj almot :)

Tietek is csinal ilyet?


2009. szept. 14. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alig kicserélem az almot, már belecsinál. Néha tök haragszok rá, mert szedhetem ujra ki, vagy tök büdi van egész nap, képes pocsékolni :-)
2009. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én macskáim nem csinálnak ilyet, de lehetőségük sincs rá, mert miután kimosom a tálcát, azonnal megtörlöm és teletöltöm. Viszont akkor egyből belerondítanak :)
2009. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is sietek amennyire tudok, epphogy leteszem az ures talcat a foldre es nyulok a koert, a macska mar benne van :)
2009. szept. 14. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős... :)
2009. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bibi05 ***** válasza:
Igen ismerős, volt már egy párszor ilyen nállunk is, kiürítem,kimosom és ott áll jön utánam mintha mondaná, hogy igyekezzek már, mert nagyon kell.....:) Olyanokat szoktunk nevetni, hogy jajj. De a miénk úgy kapar ha leteszem neki a tálcát mint a gép, komolyan mondom folyik a könnyem a nevetéstől, pedig nincs 5 perce, hogy kakilt, pisilt.
2009. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!