Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska az ágyon kezd el...

Ha a macska az ágyon kezd el öklendezni, akkor tényleg kínzás,ha megfogom és lerakom, vagy lezavarom az ágyról, hogy a padlóra hányjon, ahonnan könnyebb feltakarítani?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 18:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert azt kapom, hogy jaj hagyjam szegényt, ne zavarjam meg, majd le lesz húzva a lepedő, ágynemű.
2023. júl. 9. 19:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le nyugodtan. Majd folytatja, ahol abbahagyta. Mármint a hányást. Semmi baja sem lesz.Zavargatni viszont nem kell.
2023. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze, nyugidtan hanyja ossze az ágyat... nyilvan majd tobb szazezres matracot meg vesz, aki ilyeneket mond.
2023. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Há én szó szerint lerúgtam, amikor elkezdte a "műveletet". Há majd a zebracsíkos paplant fogja a kis nyavajas, há azt már nem, more. Azóta nem is mer rámászni a kis szar.
2023. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kínzás, nyugodtan tedd le a földre ilyenkor
2023. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy ledobom, azért ennyire ne legyünk már agyhalottak könyörgöm, akkor se ha tombol a kamuállatvédelem.
2023. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Probald ki magaddal milyen amikor hánynál és valaki megzavar benne..

Nálam ha ilyen van akkor rászólok,leugrik és folytatja.

2023. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 ha úgy érzem, hogy hánynom kell, akkor igyekszem eljutni a vécéig, nem pedig megállok és odaokádok, ahol épp vagyok (ha már mindenképpen fontos információ ez a kérdés szempontjából).
2023. júl. 11. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen esetben mindig elhúzódik a sarokba, szék alá, de azért ügyel rá, hogy én is a közelben legyek és lássam :)
2023. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez a macska nem húzódik el, ott dobja ki a taccsot, ahol épp van. Ha az ágyon, akkor ott :(
2023. júl. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!