Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutazunk és a macska beteg. ...

Elutazunk és a macska beteg. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Elutazunk a cica nélkül és beteg. Hasmenése van. Így nem akarjuk rábízni az ismerőseinkre. Mit csináljunk?

Hol veszik ilyen állapotban be?



#macska #beteg #Elutazunk
2023. júl. 9. 06:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem kéne elutazni - bevenni meg sehová, ugyanis BETEG. De a felelős állattartás, ugyebár...
2023. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem mennék. Orvoshoz vinném. Mikor vállaltam a macskát tisztában voltam azzal, hogy ilyen esetek adódhatnak és azért vagyok én a gazdája, hogy vigyázzak rá.

Odatelefonálnék a szállásra, hogy mi történt és lemondanám a foglalást.

2023. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Keressetek olyan állatorvost aki beveszi. Ott kapna kezelést is.
2023. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Elég sokba került nem szeretnénk lemondani
2023. júl. 9. 07:42
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Amikor a pénz fontosabb, mint a családtagunk...
2023. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan elmennétek nyaralni mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül? Az igen. Jó család vagytok, tele empátiával és felelőségtudattal.

Remélem téged is ott hagynak majd a fenébe, kérdező, ha épp rossz időpontban leszel beteg/szenvedsz balesetet.

2023. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

#4 akkor légyszíves add örökbe a macskát, ha meggyógyul egy olyan embernek aki szereti is. Nem csak úgy tekint rá, hogy azért van hogy legyen.

Nekem nem lenne kérdés, hogy tojok a nyaralásra. Családtag, mégha "csak" egy macska is. Tudtam, hogy adódhat ilyen helyzet és ezek tudatában hoztam haza. Ha nem akarnék vele foglalkozni minek vettem? Ha neked az a kis szeretet gombóc, csak egy macska, max lesz másik inkább ásd el magad...


A többesszámból arra következtetek, hogy legalább 2en mentek. Menjen az egyikőtök, jelentkezzen be. A másik meg maradjon vele otthon. Ha jobban van (valóban!) menjen a másik után. Ha egy hetes nyaralásról van szó amiből 2-3 nap elmegy a gondozás miatt még mindig van 4-5 nap a pihenésre.

2023. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne utazzatok el. Gondolom ha gyereked lenne, akkor sem hagynád otthon betegen. (Tudom, hogy nem ugyanaz a háziállat és gyerek, de jó esetben mindkettőért felelősséget vállalunk. És egy tárgyat, pénzt, nyaralást választani helyettük mindig rossz döntés.)
2023. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Egy hasmenes nem a vilag vege! Vidd orvoshoz, kap ra kezelest es bizd ra az ismeroseidre nyugodtan. A macska nem ember, nem csaladtag. Allatorvoshoz viszed, nem a haziorvosodhoz, (sot TB-je sincsen, a csaladtagnak viszont van.)
2023. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%
Utazzatok el! Az hogy beteg-e es pontosan mi baja majd egy allatorvos megallapitja es nem az itteni kommentelok !
2023. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!