Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van rá esély hogy most lett a...

Van rá esély hogy most lett a macskám 1éves és fogat vált? Nagyon sok pici foga van elől és hiányos is (eddig megvolt minden foga)

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen
2023. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és ez okozhat olyat hogy gyorsabban veszi a levegőt? Vagy csak az a melegtől?
2023. júl. 18. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pontosan 12hónapos? ezelőtt még sosem volt fogváltása?

A cicáknál általában 4 és 6hónapos koruk között van fogváltás, de ha még nem volt akkor lehet hogy neki most van.. Egyfolytában gyorsan veszi a levegőt? Van bàrmi más tünete?


én a helyedben felhívnám az állatorvost csak a biztonság kedvéért.

2023. júl. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem egyfolytában csak ilyen 1-2órán át utána minden normális lesz de ez szerintem attól van hogy besüt a nap még a redonyon is valamilyen szinten es meleg van bent de ventilatort nem szeretnek hasznalni macska mellett es csak nedves kajat eszik ha az alsó fogait megnezem elol meg 1cm sincs nagyon picikék annyi hogy észrevettem hogy az egyik bentebb van mint a másik ez baj vagy helyére fog menni idővel?
2023. júl. 19. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

A macskáknál 6 hónapos korukra lezajlik a fogváltás, ha nem, akkor csak állatorvos tud segíteni, mert a ki nem hullott tejfog csúnya gondokat tud okozni.

A pihegésre, lihegésre nekem is az a tippem, hogy egyszerűen melege van. Az én macsekom csak este és hajnalban eszik, egyébként meg váltogatva fekszik a konya és a fürdőszoba kőpadlóján.

Melyik fogai kicsi? A szemfogak közöttiek? Azoknak kicsiknek is kell lennie. Az ő fogaik nem olyanok mint a mieink. 30 foguk van, alul 14 felül 16.

Így látatlanba nehéz. A legjobb, ha elviszed állatorvoshoz és ő meg tudja mondani, hogy lát-e bármi problémát a fogaival vagy sem.

2023. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!