Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már veletek olyan hogy a...

Magyar9 kérdése:

Volt már veletek olyan hogy a macskátok beteg lett,el szökött majd haza jött?

Figyelt kérdés

A macskám beteg lett, macska náthára tudok gondolni. Orvoshoz nem tudom elvinni mivel azt sem tudom hogy hol van.. mindennap nézem,keresem csalogato

Hátha haza tér. Nem ez a gazdi függő , leginkább benti cicának lett volna de szeret kint lenni és volt hogy nem került elő 2napig is. Hétfőn ment el



2023. júl. 19. 15:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
EE
2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert felelős állattartó vagyok, és nem hagyom csatangolni a macskámat, hogy aztán valahol kínhalált haljon.

Mindenesetre gratulálok a teljesítményedhez, jó eséllyel a macska nem kerül már elő.

2023. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Kétlem, hogy visszajön.

Gyerekkoromban volt egy kinti macskánk. Nagyon beteg lett, valószínűleg mérgezés. Napokat volt állatkórházban, majd visszaadták, hogy meggyógyult. Hát nagyon, pár nappal később elment és sose tért vissza...

Ha érzik, hogy közel a vég, elbújnak valamerre. Előző kutyám is ezt csinálta, mikor megöregedett. Elbújt egy bokorban, hiába szólongattam, nem jött elő. Mikor nagynehezen megtaláltam, bevittem estére a házba, reggelre örökre elaludt.

2023. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert bent van a macskám
2023. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
16:32 nagyon sajnálom. Remélem haza jön a cicám csak reménykedem..
2023. júl. 19. 17:19
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szigorúan benti cica. Ő is szeret kint lenni, de csak hámmal mehet ki.
2023. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem, benti cica, és amikor beteg volt, akkor inkább elbújt. Odabent. A tiéd sem biztos, hogy elszökött, lehet, hogy a környéken elbújt valahol, én a helyedben átkutatnám a zugokat, bokrokat, bármit, ahova be tud menni egy cica elrejtőzni. Ha tényleg baja van, akkor lehet, soha többé nem megy haza, de talán még időben megtalálhatod.
2023. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Enyém is volt hogy bujkált pl a sarokba,sok helyet át néztem, mindennap nézem. De benne van a pakliba az is hogy ugy elbujt hogy nem találom. Hétfőn ment el, gondolom enni inni csak haza jött volna. Abban remenykedek hogy valaki eteti es ad neki inni és ha jobban lesz haza jön
2023. júl. 20. 13:30
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
#8 ha macskanáthája van (folyik az orra, csipás a szeme, nehezen kap levegőt) akkor nem lesz jobban és szerintem már nem is fog hazajönni. Sajnálom :((
2023. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%
Hát pedig kurvára tartsd bent, mert ha vele futok össze, felrugdosom, mint az előzőt, aki neki ment a kutyámnak minden ok nélkül!!!!!! B.u.z.i degenerált f.a.s.z gazdája kibaszta ivarosan az udvarra, anyamacska az utcán játszatta a kölykeit, mi szabályosan, pórázon közlekedtünk, az anyamacska meg nekünk ugrott, két kézzel verte a kutyámat, a fülét ketté tépte, szóval reménykedj, hogy nem futok össze vele, mert az végzetes lesz számára és az összes macskának, aki kint kóborol és a közelünkbe mer jönni!!!!!!!!!!!!
2023. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!