Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Royal Canin Aroma Exigent...

A Royal Canin Aroma Exigent száraztápban mennyi a hústartalom?

Figyelt kérdés

Nem önszántamból etetek ezzel, sajnos a macskám nem hajlandó jelenleg megenni azokat, amikkel eddig etettem.(Purizon, Wilderness, Wild Freedom)

Végső elkeseredésemben vettem egy kisebb kiszerelésűt ebből és zabálja, tehát nem az étvágyával van gond, hanem egyszerűen csak berosszult. Tudom, hogy nem a legjobb minőségű táp az RC és lehet, hogy béna vagyok, de nem találtam a neten hústartalmat. Illetve, nem akarok ezzel a témával állatorvoshoz rohanni, de ha ezt a továbbiakban megenné, mennyire ártana? Úgy értem, tényleg annyira rossz ez a táp? (Összetevőket néztem, egy Purizonhoz képest rossz, de úgy önmagában kérdezem.)


Köszönöm!



#macskatáp #macska #etetés #Royal Canin #Royal Canin Aroma Exigent
2023. júl. 26. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Elso helyen kukorica, aztan jon a tobbi, es szazalekos aranyt nem tuntetnek fel.

Valoszinuleg kb alig van benne hus es ez igy eleg rossz, igen. Ha lenne benne ertelmes mennyiseg, oda lenne irva.


Nyilvan belehalni nem fog, ha ezt eszi, de en azert atgondolnam es probalkoznek massal, mar csak az ara miatt is. 0 husert es kukoricaert tudod ki fizetne ennyit.

2023. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen, oké, de eddig, amit próbáltam, semmit nem evett meg, vagy csak nagyon kevés ideig. Szép és jó, amit írsz, de ha nem eszik a macska, annál még ez is jobb... Soroltam a tápokat, de azokon kívül sem Happy Cat, sem Applaws, semmi nem ment hosszú ideig. Ezek mind prémium tépok és az én pénzem sem véges. Valami tipp esetleg?

2023. júl. 26. 09:41
 3/4 A kérdező kommentje:
* Az én pénzem is véges. :D
2023. júl. 26. 09:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és még a keverés sem válik be, mert kiszagolja a nem szeretem tápot és otthagyja. Állatorvos szerint semmi baja, évente 4x hordjuk féreghajtás miatt.
2023. júl. 26. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!