Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik szeretik a macskákat,...

Akik szeretik a macskákat, azoktól kérdezem, hogy a kiscicákat vagy a felnőtt cicákat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Inkább a kiscicákat
Inkább a felnőtt cicákat
Mindkettőt egyformán
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiscica elég hamar felnőtt macska lesz, szal nem okoz sokáig tartó örömöt annak, aki csak azt szereti.
2023. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Aki macskás minden cicát szeret, nem tesz különbséget.. De ami fontos ha tudsz fogadj be minél több "gazdátlan" macskát...
2023. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt egyformán szeretem.
2023. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha választhatnék, hogy milyet szeretnék kapni, akkor kölyköt szeretnék, nem csak azért, mert valamennyivel tovább él. De idővel ugyanazt a kiscicát nem kezdem el megutálni, mert már nagy...
2023. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

A kismacsekoknak nem lehet ellenállni... a nagyobbak meg...


[link]

2023. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Felnőttet.

Gyerekkoromban a piciket szerettem. Most felnőttként lett 2 macskám. Alig vártam hogy vége legyen a gyerek/tini korszakuknak. Kegyetlen rosszak voltak. Volt hogy sírtam is, annyira felhúztak. Soha többet nem vállalnám be.

A kiscicák messziról cukik csak. A felnőtt okosabb, ügyesebb, nyugisabb. Szerintem szebb is, cukibb, és pl jobb érzés ahogy a felnőtt macska fekszik rajtam.

2023. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Háát... Nem vagyok kifejezetten macskás, de amiket ismerek, azokat szeretem, a sajátom feneke meg fényesebb mint Salamon töke.


Nálam sokszor nem találnak célba a kiscicák. Persze, van amikor iszonyat cukik, de az a ritkább. Sokkal aranyosabbnak találom, amikor a felnőtt macskák viselkednek cicaként, vagy úgy általában a felnőtt cicákat :D

2023. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
89%
Mindkettő aranyos.
2023. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A sajátjaimat, meg amelyik hasonlóképp van nevelve.

Kölyökként és felnőttként is imádom őket.

2023. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, de én sajnalom hogy csak nagyon rövid ideig olyan picik, mert annál cukibb dolog nincs

Ezért irigylem a tenyésztőket mert náluk folyton van kiscica

2023. júl. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!