Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az lenne,hogy nekünk emberekne...

Az lenne,hogy nekünk embereknek is van-e bolha ellen szer? Mert ügye belőlünk is táplálkoznak,két cicám van kezelve vannak meg a lakás is. De nekem meg a páromnak valami ötlet.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 3. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Fürgyetek és borotválkozzatok.
2023. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ember szempontjából, nem kell semmilyen szer. Normális napi tisztálkodás mellett nem leszel bolhás olyan értelemben hogy rajtad él a bolha. Ágyneműbe, ruhába, szőnyegbe viszont szépen eldegél és meg is csíphet. Ezért szokták mondani hogy az állat bolhátlanítása a környezetére is terjedjen ki, tehát megfelelő szerrel kezelni kell a fekvőhelyét és ahol esetleg le-és felszállhatnak rá a bolhák (szőnyeg, bútor).
2023. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kb. ezt írtam én is rövidrefogva, de a sok üresfejű pirosrajongó nem vette az adást.
2023. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
1-es és 3-es, te csak odavakkantottál valamit, ennyi. Az nem válasz.
2023. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
4 te pedig csak idevakkantottál valamit, aminek a témához sincs köze, de legalább a műveletlen stílusból érezhető, hogy megszólítva érezted magad.
2023. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, te érted amit írsz?
2023. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 6/6 Igen én értem amit írtam köszi. A lényeg hogy a kiscica akit haza hoztunk bolhás volt így a másik macskám is elkapta közben a lakás is az lett,kezelve lett minden és ök is kivéve mi emberek. de azért köszi.
2023. aug. 5. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig elég értelmetlenül lettek egymásra hajigálva a szavak.
2023. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberen nem él bolha, ez nem függ a tisztálkodástól. A bolha az emberre csak menzára jár. Az állatot és a lakást kell nagyon alaposan lekezelni, ha beköltöztek a vérszívók, nekünk meg vannak jó szerek csípésre, allergiára, azokat kell használni.
2023. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Akik írták, hogy megfelelő szerrel be kell kezelni a fekvőhelyet, szőnyeget, bútort. Pontosan milyen szerrel? Tudtok javasolni valami konkrétat?
jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!