Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a gond? Ez normális...

Mi lehet a gond? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Tegnap kb ugyanilyenkor fejezte be a cicám az ellést. 5 kiscica született. Ma a kiscicák délután óta nyugtalanok és azt vettem észre, hogy piros a lábuk és hasuk. (A bőr piros)

És nyöszörögnek. Nagyon féltem őket. Ez szerintem az első ellése lehetett a mamacicának. (Nem tudom pontosan hisz a cicát befogadtuk, 2 évvel ezelőtt.) Ez miért van a kiscicáknál? Baj? Mit csináljak ez ellen? Még csak 1 naposak és már megvan a gond :(



2023. aug. 5. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem tudom
2023. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a bőrük valamilyen szinten rózsaszín, a szőrük színétől is függ, ha több a bőrben a pigment, akkor nem látszik rajta át annyira a vér.

Ettől pirosabb?

[link]


Min fekszenek? Lehet, hogy irritálja a bőrüket valami.

2023. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Itt is van egy kép:

[link]

2023. aug. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Sajnos pirosabb mint a képeken:(

A cicák színe szürkés fehéres, tarkák.

Egy rég használt, tiszta, vastag takarón vannak. És már gondoltam arra hogy ezzel lehet gond, holnap ki is cserélem alóluk a takarót valami kellemesebb anyagra

2023. aug. 6. 01:56
 5/18 A kérdező kommentje:
Remélem ennyi elég lesz ahhoz hogy elmúljon a probléma
2023. aug. 6. 02:10
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Amikor befogadtatok, akkor azonnal ivartalanitani kellett volna.


Remelem, legalabb most majd elviszed es ivartalanittatod.

Az ujszulott kiscicak pedig sotet rozsaszinu talpakkal es borrel rendelkeznek, amig a szoruk nem valik veglegesse.

Durva anyagu, vagy nagyon muszalas anyagok okozhatnak irritaciot.

2023. aug. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Salx Narval ***** válasza:
50%
Lehet, hogy semmi de a saját megnyugvásod érdekében talán nem ártana hétfőn megmutatni egy állatorvosnak is, az a biztos. Ha esznek rendesen akkor talán nincs is bajuk. Ügyelj a huzatra és az egyenletes melegre mert ilyenkor is megfázhatnak. Tápláld az anyamacskát jó minőségű étellel, pl Royal .
2023. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan mar. A kerdezo az egy szem anyamacskat sem vitte el allatorvoshoz, most pont az ot kiscicat es az anyjukat fogja...? Ne rohogtess.

Sz@rrago tulaj a kerdezo, az anya macska sem oltva, sem ivartalanitva nincs.

2023. aug. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha mégis megmarad az az öt szerencsétlen, ugyan mi lesz a sorsuk?! 😿

Utána meg ősszel jön megint néhány...

2023. aug. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, két év alatt miért nem sikerült ivartalaníttatni??? ALAP kellene legyen, ha saját ha befogadott a macska.
2023. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!