Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés
Az 5 hónapos cicám nagyon gyakran nyalogatja az első két lábát, legtöbbször belebújuk az ölembe és úgy nyalogatja. Elsősorban innen kérnék segítséget, de mindenképp szeretném orvoshoz vinni, csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

2023. aug. 8. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dorombol miközben ezt csinálja?
2023. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Nekünk a kutyusunk ugyanezt csinálta és kiderült hogy, toklász van a lábában😞
2023. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt elég nehezen tudom elképzelni, hogy mindkét lábában egyszerre van toklász.


Csak a mancsait nyalogatja, vagy egy fix pontot a lábon, vagy az egész lábát?

2023. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen dorombol és bújik nagyon. közbe lehet hallani a kis csámcsogását ahogy nyaldossa a lábát, meg csipkedi. Az ujjait meg a lábfejét ha lehet így nevezni.
2023. aug. 8. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elvinném állatorvoshoz, ha mást nem, akkor elővigyázatosságból.

Ha azt mondja, nincs semmi gond, akkor örülök, ha meg van valami, akkor ki kell kezelni.


Lehet, viszket neki valami miatt - nem tudom, lehet-e valami fertőzés vagy akár gomba, vagy akármi... inkább lássa valaki, aki még időben tudja kezelni, ha valami nincs rendben.

2023. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet az enyém is csinál, hasonlóan néz ki az egész mint amikor kölyökként szopiznak. Nekem azt mondták hogy ez azért van mert korán választódott el az anyjától, ami lehetséges hiszen 1,5 hónapos volt mikor hozzámkerült az utcáról. (anyacica sehol sem volt a környéken és a többi kölyköt se találtuk meg)
2023. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosakszik.
2023. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%
A macsak tisztálkodik és ő épp ezt az öledbe így suereti megtenni
2023. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanul akár allergia is lehet, valamelyik cicának viszket tőle a lábujj-köze.
2023. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!