Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek két vemhes macskával?

Mit tegyek két vemhes macskával?

Figyelt kérdés

Mamámnak van egy macskája aki kinti és benti, úgy láttam csütörtökön hogy nagy a pocija, még aznap délután felbukkant a mama kertjében egy nőstény aki szinten vemhesnek néz ki. Pénteken elvittem őket az állatorvoshoz, ott derült ki az igazam hogy mindkettő vemhes és azt mondta rizikós lenne most ivartalanítatni őket.

Szóval nemsokára két macska is elleni fog, mit csináljak velük? Ez rengeteg kiscica lesz. Olyan tehetetlennek érzem magamat. Persze a mama azt mondja felneveli őket, de könyörgöm ha ketten szülnek mondjuk 4-4et az már 8 kölyök, hanem több. Ti mit tennétek?


2023. aug. 20. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Vállalnak a rizikót.

Nekem műtötték meg a macskám vemhesen, és semmi baja nem lett.

Inkább mint rengeteg kismacska

2023. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

"Ti mit tennétek?"


?! Nyilván ha előrhaladott a vemhesség, akkor már késő ivartalanítatni. Megszületnek a kicsik, őket elajándékozod, az anyát (meg ha akarod a másik nőstényt is) ivartalaníttatod.

2023. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg eszetek van, van két macskátok de arra nem gondoltatok hogy azok szaporodni is fognak, kretének?
2023. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Én gyorsan el vinném valahova, nehogy ott fialjon le......
2023. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy ivartalanítást tervezel. Facebook csoportokban lehet elajándékozni őket szigorúan 8 hetes koruk után. Aztán lehet ivartalanítani a mamákat.
2023. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérhetsz segítséget állatmenhelyektől, valószínűleg át nem vállalják, de lehet hogy tudnak segíteni a gazdi keresésben.
2023. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!