Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan aki utazott mát...

Van itt olyan aki utazott mát macskával repülőn?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva külföldre költözöm, és természetesen a cicám is jön velem. Nagyon stresszelek már most az utazástól, hogy hogy fogom tudni belerakni a szállító boxba, hogy milyen lesz a biztonsági ellenőrzés a reptéren és hogy hogy fogja viselni az utat… van esetleg valakinek tapasztalata? A cicám egyébként nagyon békés kisállat, rendkívül ragaszkodik hozzám, inkább az a probléma, hogy a saját idegességemet is át szokta venni…
2023. máj. 14. 21:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az utazást önmagában jól viseli, sokat utaztunk már együtt kocsival, vonattal, busszal. 4-5-6 órás utak okésak neki.
2023. máj. 14. 21:57
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A fedélzeten utazik veled, vagy cargoként?
2023. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fedélzeten tervezem mindenképpen
2023. máj. 14. 22:13
 4/13 anonim válasza:
100%
Hova repülsz? Turkish Airlinesnál tudsz könnyen felvinni háziállatot, a weboldalon neki is tudsz jegyet venni. Vagy már megvan a jegyed?
2023. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Hogy ez a repülés mennyire egy low end kateg lett :DDD
2023. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, kosz a nullát érő válaszod. Nagy probléma ez most nekem. Megvan a jegyem, megvan a hordozó, amit elfogadnak. Minden megvan.
2023. máj. 14. 22:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"tervezem"

Tehát még nincs lefoglalva? Csak mert fapadoson pl. nem lehet állatot szállítani a fedélzeten, és nem is mindegyik légitársaságnál lehet állatot felvinni úgy egyáltalán.

Régebben azt is írták, hogy annál a néhánynál, amelyiknél fellehet, ott is korlátozás van, pl összesen legfeljebb két, azonos fajú állat vihető fel az egész gépre egyszerre.

Ha még nem tájékozódtál a részletekről, akkor húzz bele szerintem, mert 2 hónap így is húzós lesz egy ilyen megszervezéséhez.

Egyébként ha ideges típus a cicád, kérj előtte nyugtatót az állatorvostól (de ha lehet, ne a repüléshez kapjon először nyugtatót, mert jó, ha tudod, hogyan és mennyire hat rá a szer).

Ezentúl nem lesz gond szerintem.

Cargóban viszont erősen ellenzem a szállítást, mert fifty-fifty a túlélési ráta, csak ezt nem szereti a légitársaság kimondani.

2023. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok, már nem láttam az előző válaszod, kérdező.

Ha le van foglalva meg minden, akkor csak legyenek rendben a papírok, oltások, útlevél a macskának, meg esetleg a nyugtató, és nem lesz gond.

2023. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, koszonom szépen!


Már kb egy éve tervezgetem, csak most, hogy itt a dobozzal ismerkedés ideje, szóval most kezdtem ideges lenni.

2023. máj. 14. 22:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyugtatóból egyébként kizárólag mindenfele természetes hatású, feromonos, valeriana hatóanyagú cuccokat gondoltam használni…
2023. máj. 14. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!