Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám meg evett egy...

A macskám meg evett egy lepkét , lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés

Kölyök macskáról van szó , most ért abba a korba hogy nagyon érdeklődik a vadászás iránt. 2 napja pont ki tudtam venni a szájából egy lepkét mielőtt megehette volna , ma ez nem sikerült és máskor is találtam már lepke szárny darabokat a teraszon , lehet tőle valami baja? Illetve le lehet valahogy erről szoktatni? (

Tudom hülye kérdés hisz a macskák is ösztön lények , a vérükbe van a vadászás de félek hogy egyszer valami mérgezett állatot esz meg , mem vagyok egy nagy macska szakértő szóval kérlek legyetek kedvesek a kérdésemet illetően még akkor is ha hülyeség , valójában amiatt aggódom hogy egyszer nehogy valami mérgezett egeret vagy ilyesmit egyen meg , kaját kap bőven, tasakosat napi 2 szer és a száraz táp egésznap előtte van , szóval nem lenne szüksége a plusz élelemre, korábban is voltak már cicáim akik szintén vadászósak voltak , de soha nem ették meg az áldozatot , csak játszottak vele ha pedig megunták ott hagyták vagy csak úgy nekem hozták ajándékba.



2023. aug. 26. 11:03
1 2
 11/14 Salx Narval ***** válasza:
2023. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11

Ugye, ezt írtam én is.

2023. aug. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a molylepket is megeszik többen… nincs bajuk
2023. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Salx Narval ***** válasza:

12

Nem konkrétan miattad tettem fel, csak gondoltam a kérdezőt is érdekelheti.:D

2023. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!