Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen szembetegség lehet?

Ez milyen szembetegség lehet?

Figyelt kérdés
Pont most hétvégére gyulladt be a cicám szeme, pár napja volt, hogy néha becsipásodott a szeme, de letörölgette, vagy én letörölgettem és nem volt semmi baja. Mára egyik szemét se nagyon akarja kinyitni. Gondoltam csak belenyúlt a szemébe a másik cica játék közben, mert mindig elmúlt, becsipásodott, lemosta és jól volt. Hétfőn mindenképp elviszem orvoshoz, ha szükséges előbb is. Tapasztalatok?
2010. okt. 16. 13:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%
majd renbejön nyugi :)
2010. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%
*d
2010. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől lehet, de mindenképpen vidd majd el a dokihoz, ő majd ha szükséges ad rá valami szemcseppet vagy vmit.

Az én cicámmal is volt ilyesmi, arra az orvos azt mondta, hogy macskanátha. Kapott egy szurit meg szemcseppet és egy hét alatt el múlott. Mielőtt elvittem volna kamillával borogattam, de az nem segített.

2010. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, most próbálom meg a kamillateát, hátha használ. Elég rosszul néz ki szegényke, mintha fel is dagadtak volna szemei :S Remélem nem macskanátha, olvastam itt a hozzászólásokat, nem tüsszög, van étvágya, játszik is, de mintha kicsit lustább lenne a megszokottnál.
2010. okt. 16. 17:19
 5/12 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz, mert meg is vakulhat szemgyulladás miatt! Úgy emlékszem, a kamilla valamiért nem jó nekik. nézz utána a neten.
2010. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma már szerencsére jól van, ugrál egész hajnaltól, és a duzzanat is lement, csak egy kis könnyezés van. Szerintem füst mehetett a szemébe, sajnos cigifüstnek volt kitéve, de innentől nagyon ügyelünk, hogy sose érintkezzen vele. Azért holnap mindenképp megnézetem egy orvossal.
2010. okt. 17. 12:11
 7/12 anonim válasza:
most hogy van?
2010. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kezeltük kamilla teával, javult neki, de egyik nap újra feldagadtak a szemei :S Akkor gyorsan elvittük orvoshoz, kötőhártya gyulladása van. Kapott szurit meg szemcseppet, most már jól van, köszi a kérdésed :)
2010. okt. 25. 19:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Vmi bakteriális dolog lehetett.
2010. okt. 25. 19:37
 10/12 Malcolm válasza:
52%

jujjj! de nagy betegség! nagyon megijedtem uram isten!

Komolyan mondom ez nem semmi...

Képes voltál ezt ideírni MORE... CSÁJE!

2010. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!