Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica szembetegség, mi lehet?

Cica szembetegség, mi lehet?

Figyelt kérdés
A cicám egyik szemére 3 napja néha hunyorog, néha rendesen ki van nyitva. kicsit jobban csipás mint általában. Ma reggel pl teljesen ki volt nyitva. Tegnap megnéztem amikor éppen hunyorgott és a felső szemhéja belső oldalán a fehér réteg mintha kicsit meg lenne vastagodva. Kötöhártáyára gondoltam, de semmi gennyes váladék enm jön a szeméből, nem piros a szeme nincs megdagadva a szemhéj. Nem kijárós, egyedüli cica, így a külső behatásos sérülést is kizártam. Esetleg valamilyen irritáció, valami belement a szemébe?? köszönöm!
2011. ápr. 4. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem bele ment valami a szemébe, vagy belekapott valami.

Vidd el állatorvoshoz, a szem gondok elég alattomosak tudnak lenni.

Egyébként lehet hogy majd csak kamillateás fertőtlenítő törölgetést mond rá, de én elvinném :)

2011. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kamillát csináltam napjában háromszor az elmúlt két napban, de ma olyan jól nyitva volt a szeme nem akartam "irritálni" a szemét.
2011. ápr. 4. 09:18
 3/5 A kérdező kommentje:
de erősen gondolkodok dokin ha nincs javulás!
2011. ápr. 4. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
doki de gyorsan a mamámék macskájánál is igy kezdődött, eztán elvesztette az egyik szemét!!szóval vak és úgy nézett ki mint akinek az egyik szemgolyója eltűnt be van varrva!!!
2011. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnp délután és ma már újra teljesen ki van nyitva a szeme, erős javulás észlelhető. A ti cicátoknál is volt ilyen szép javulás?
2011. ápr. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!