Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adjak a kiscicának enni?

Adjak a kiscicának enni?

Figyelt kérdés

2 napja hazáig követte a testvéremet egy kiscica, és beköltözött az udvarra.

Nekünk már van egy cicánk és a folyamatos áremelkedések mellett már őt is nehézkesen tudjuk etetni (de természetesen rendesen kap enni).

Ezért nem tudnánk megengedni magunknak még egy cicát + a testvérem és én is egyetemisták vagyunk, nyáron vagy kéthetente tudunk hazajönni, anyukánknak pedig nincs ereje munka után még egy cicához.

Tehet nem tudjuk sajnos befogadni.

De napok óta itt tanyázik, hiába nem adtunk neki semmit. Próbáltuk elvinni pár házzal arréb, hátha nem talál vissza, de mindig visszatér. Én annyira sajnálom, mert nagyon meleg van, és látszik rajta, hogy éhes. De meg lett tiltva, hogy bármit is adjunk neki, és nem szeretnék emiatt vitatkozni. Ha adunk neki enni, biztos, hogy itt fog maradni.

Felraktuk különböző csoportokba, hátha valaki hiányolja, de senki nem jelentkezett. Ismerősöket körbekérdeztük, hátha valaki be tudná fogadni, de senkinek nem kell. Én nem akarom, hogy szegény éhen haljon, de 12 év felelősséget nem tudunk bevállalni. Mi volna a helyes?



2023. aug. 28. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Keressetek menhelyet.

Enni pedig adj neki.

2023. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem bírnám ki, hogy nem adok neki enni és inni ilyen nagy melegben! Szerintem egy macska nem kerül olyan sokba, ahol egy macskának jut, ott jut kettőnek is!
2023. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk befogadni.

Menhelyet keresek folyamatosan, de nem találok a közelben. Autónk nincsen. Aki esetleg tud Békés megye környékén ne tartsa magába.

2023. aug. 28. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy nem tudjátok befogadni, de azért addig is lehetne neki enni, inni adni, amíg nem találtok neki gazdát....
2023. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Összes facebook macska örökbefogadás csoportba kitenni
2023. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Krisz 2 válasza:
91%
Szia Engem érdekelne a kiscica.
2023. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Adjatok
2023. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ahol nektek jut enni és a cicátoknak is, egy marék étel jut annak a cicának is szerintem. Ha nem akarjátok megtartani tovább lehet helyet keresni neki, de ne hagyjátok éhen-szomjan ebbe a melegbe.
2023. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát vizet mindenképpen tegyél neki ilyen melegben. De ételt is adnék. Ha egy idő után nem kap akkor majd elszokik onnan. Kicsit túlgondolod. Eleve nem a tiétek, megpróbáltál mindent.
2023. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Beírod a keresőbe, hogy Békés megye állatmenhely, nekem 5 találatot mutatott a környékről. Innivalót és némi élelmet adjatok neki addig amíg nem tudjátok biztonságba helyezni. Én értem a gondotokat de nem helyénvaló dolog sorsára hagyni.
2023. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!