Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék tenni hogy a...

Mit tudnék tenni hogy a macskám ne menjen ki a fő útra ?

Figyelt kérdés
Sajnos az út mellett lakom és már pár macskámat el ütötték az autók ;( most van egy bak macskám és szokott el menni de vissza is jönn eddig még nem lett semmi de félek hogy majd neki az lesz a vége. Mit tudnék tenni hogy ne menjen ki az útra egyáltalán van valami amivel meg tudnám állitani?;( (Ja a macska az ki van ivartalanitva és ha azt mondjátok hogy "ne tracs macskát ha tudod hogy úgy is az lesz a vége " hát imádom a macskákat és nem tudok macska nélkül élni

2023. aug. 29. 11:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Ne engedd ki. Ennyit tudsz tenni.
2023. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Tartsd a lakásban vagy csinálj macskabiztos kerítést.
2023. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
12%
Mi macskánk is ki szokott járkálni, de mindig visszajön. Én nem hagynám bezárva hagyom hogy szabad legyen. Meg csak nem olyan hülye hogy kimenjen a főútra
2023. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
7%
Kösd meg.
2023. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, hogy mi is főút mellett lakunk, mégsem merül fel ilyen kérdés, mert felelős állattartóként képes vagyok a telken belül tartani az állatokat.
2023. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

Bent tartod a házban, macskabiztos kerítést csinálsz, vagy építesz neki egy szökésbiztos kennelt a kertbe.


Sajnos de, simán elüthet egy kocsi még egy tapasztalt, veterán utcamacskát is, de rengeteg más veszély is leselkedik rá.

2023. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
3%
Nekünk is elütik. Mi nem ivartalanítjuk őket, hogy legyen utánpótlás. Szintén főút mellett.
2023. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Első én is felelős állattartó vagyok és az udvar nyilván be van keritve de a macska akárhol is át tud mászni lakásba pedig nem tarthatom mert vágyik arra hogy kint szalatgálhason meg fákra mászon amúgy meg miért lett le szavazva az 5 ??? Mert ő sem szeretné hogy a macskája egy életen át be legyen zárva?
2023. aug. 29. 12:08
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

Azt írtuk, hogy MACSKABIZTOS kerítés. Nincs rés, a tetejére meg nem tud felkapaszkodni (általában görgős)


Az én cicám kóbor volt, aztán falun lakott a rokonoknál, kinti cicaként. Megszerettem, elhoztam, most benti cica. Köszöni szépen, jól érzi magát. Én is köszönöm szépen, jól vagyok, nem aggódom a cica biztonsága miatt.

2023. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Ja, boldogan rohangál, szabadon. Akkor majd nem lesz boldog se a macska, se te, ha egy autó elgázolja. Nem fogod tudni megakadályozni, hogy ott kóboroljon, és egy figyelmetlen pillanat is az életébe kerülhet.


Kutya is megkergetheti (akár ki az útra), vagy megehet egy mérgezett egeret (sajnos láttam már ilyet), de akár valaki le is lécelhet vele.


Az gondolom meg nem zavar, hogy sok állatot öl le, köztük védetteket is, ráadásul teljesen feleslegesen - hiszen nem éhezik, mert eteted.

2023. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!