Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon aggódok, széthúztam a...

Nagyon aggódok, széthúztam a szemeit és teljesen be van dagadva alul és felül a bőr és piros is. Most mind2 macska alszik, remélem csak azért fekszik. Nektek is így volt, hogy tök piros volt a szeme és be volt dagadva? Ez már nem sima csipásodás :S

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy macskanáthás, mert más tünetek nincsenek, nem tüsszög, eszik, reggel még játszott is, azóta mind2 alszik. Kiscicákat tudom, hogy belehalhatnak ilyesmibe pár naposak, ő már 3 hónapos, nagyon aggódok, ha ma este nem élénkül fel, azt hiszem ügyeletre viszem.
2010. okt. 16. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Nyilván súlyos szemfertőzése van. Vidd orvoshoz, mert akár meg is vakulhat, ha nem kezelik.
2010. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap szörnyen nézett ki, ma szinte semmi baja szerencsére, ezért kivárom a hétfőn, aztán állatorvos.
2010. okt. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!