Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák alomját hol a...

A macskák alomját hol a legmegfelelőbb elhelyezni? (konyha, fürdő, előszoba, nappali, wc, )

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
fürdő szerintem..a konyhában nagyon undorító! te ott eszel a macska meg ott szarik..:D az előszoában sem túl ezstétikus..én a fürdőbe rkanám ha lenne cicám:-)
2009. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Így van, ráadásul a cica is rossz néven venné, ha a WC-je az evőhelye mellett lenne. Szóval én is a fürdőt javasolnám.
2009. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó hát ott van xD csak hogy tudjam hogy mégis mit javasoltok.
2009. jan. 1. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Nálunk is a fürdőben van a mosdó alatt.
2009. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
80%

Szia!


Nálunk a wc-ben van, közvetlen a wc-kagyló mellett. Mikor a kakit szeded ki, az a legegyszerübb, ha rögtön dobhatod is a wc-be.

2009. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a mosókonyhában van.
2009. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Igen a wc mellett és akkor egyből tudom is kidobni , eltüntetni a cikakakit!!!

2009. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Az alomládát olyan nyugodt helyre célszerű rakni, ahová a macska bármikor bemehet, és nem zavarja pl mászkálás, ajtónyitogatás, miközben a dolgát végzi. Nálunk a padlásfeljáró egy külön helység a lakásban, kineveztük macskaszobának, ide tettük az alomládát.
2009. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te pontoztad le ezt a sok embert?

2009. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan helyre ami neki nyugalmas,de nem feltűnő,nincs senkinek szem előtt,vendégnek se,de ő oda tud menni.Van egy 6 hetes félperzsa cicánk,még benti,néha kint van velünk,az alom most épp a konyhában,(nincs szag,napi 2szer cserélem)de a folyosóra teszem holnap egy szekrény alá,mert szerintem se szép látvány egy piros láda homok ott,elég tré,bár engem nem zavar ha eszek ő meg közben "almoz" nézem szívesen közben,mert imádom.
2010. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!