Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiút váró kismamák, volt...

Kisfiút váró kismamák, volt valami praktikátok fiú baba fogantatásához (lúgosítás, sós fürdő, jónás módszer, mikor voltatok együtt pé. Előtt, után) stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hú, hát mi nem nagyon figyeltük!:)) Egyébként pé napján voltunk együtt! De ez is véletlen volt!
2011. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi praktika nem volt, csak épp ovu napján voltunk együtt.
2011. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én utólag néztem meg, hogy arra a napra, mikor mi együtt voltunk, a ciklus.hu fiút "jósolt". Lány lett :D
2011. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:D Úgy lett a második babám is fiú,hogy alkalmaztam a lány!!! "csinálási"módszereket. :D Szóval jobb ha ezeket csak szórakozásnak tekinted,:) de azért szorítok hogy az legyen amit szeretnél!
2011. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi sem figyeltük, de peteérés után voltunk együtt.
2011. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 fiam van, de semmi praktikát nem tudok mondani :)

Mind a három más időben "készült" ovu előtt, alatt, után. A ciklus.hu szerint kettőnek lánynak kellett volna születnie, a kínai naptár szerint egy lányom lenne :)

2011. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én sem figyeltem oda erre a dolgora, de ami feltűnt, hogy amikor kislányt vártam, teherbeesésemkor pont lúgosító diétát csináltam. Azt a ph csoda valamit ittam. Most semmi diéta nem volt, normálisan étkeztem kisfiút várok. De lehet hogy nincs összefüggés.
2011. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemrég tettem fel én is ezt a kérdést :)

Hátha hasznos lesz, linkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ciklus szerint mind a 2 fiam lány,nekünk spontán együttlét volt mindegy volt a baba mi lesz.
2011. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A párom családjára nagyon is igaz,hogy "egy ember csak egy félét tud csinálni". A párom nagyapjának csak fiai vannak/voltak- 2 meghalt még régen. Apósomnak csak fiai (lettek volna,ikerterhesség volt,a 7. hónapban halva születtek). Após egyik testvérének csak fiai,a másiknak csak lányai vannak. Ezeket tekintetbe véve 2 kislány után felvállaltunk egy 3. babát... hátha megtörjük a sort! Szorítsatok!!!


Az ismert praktikák csak akkor válhatnak be,ha az apukának a "kisfickói" közt vannak fiúk és lányok is!


Sok sikert,hogy a kívánt nemű,egészséges babátok legyen!!!!

2011. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!