Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha mindig másmilyen...

Baj, ha mindig másmilyen tápot rendelek a ciculiknak?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, már 3 és 4 évesek, de eddig mindig úgy voltam, találtam egy jót, mondom, na ez jó lesz, rendelek egy nagy zsákkal. De mikor fogyóban volt, hogy kéne rendelni megint, addig megláttam egy másikat, ami szintén minden elvárásnak megfelel. Szóval eddig kb sose kapták kétszer ugyanazt a tápot, minimum ízben más volt. De eddig, akikkel ismerősökkel beszéltem, azok mind úgy voltak, hogy amit először vettek, annál maradtak, már évek óta, csak azt eszik a cicók.

Szóval szerintetek baj? Doki annyit mondott, "ezek jó tápok", de nem mondta, minek váltogatom x havonta, ahogy elfogy az egyik zsák.


2023. szept. 18. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Van aki szerint nem szabad csak úgy cserélgetni, viszont az én cicám nem hajlandók sokáig ugyan azt enni. 1.5 kilósat rendelhetek max, ha nagyobbat veszek inkább nem esznek, "elkaparják" még akkor is ha előtte falták
2023. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Mi az a ciculi?
2023. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az enyém is megunja egy idő után a kedvencét, kicsit kalandozik aztán visszatér hozzá. Néha hagyom, hogy őkelme válaszi ki miből enne, mármint ha van miből választani. Szerintem nem baj ha többféle kaját is kap egy macska és nem mindig ugyanazt eszi én legalábbis nem nagyon tudnék érveket felhozni ez ellene. Ha többfélét is szeret had egye, lényeg hogy jó minőségű ételt kapjon, mint ahogy a dokitok is mondta.
2023. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális tápokat kapnak, szivesen megeszik, jó a széklet, szép a szőrük, jól érzik magukat stb. akkor nyilván nem baj. Mármint nem rosszabb, mintha nem váltogatnád.
2023. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Applaws, Purizon, Carnilove, Real Nature Wilderness, most Wild Freedom van itthon, ilyeneket kapnak.
2023. szept. 19. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel az ember sem mindig ugyanazt eszi, illetve a macskák sem csak egyféle állatot vadásznak le (ha lehetőségük van rá), nekem logikusnak tűnik, hogy pont a változatosabb etetés az előnyösebb (feltéve, hogy amiket cserélgetsz, azok mind jó minőségűek).
2023. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!