Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akar a macskám a fejemre...

Miért akar a macskám a fejemre mászni?

Figyelt kérdés
Ha leülök,odajön dorombolva,de nem az ölembe fekszik. Nem is a mellkasomhoz bújik. Hanem fel akar mászni a fejemre, ezt a szó szoros értelmében kell érteni. Csak nyomja,tolja magát,kapaszkodik ezerrel. Persze nem engedem,így mindig lerakom,de akkor kezdi előről. Járhat az udvarra,van masik macska is, meg ezer mászási lehetőség,nem unatkozik. Miért csinálja ezt mindig?
2023. szept. 18. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem a válladra akar menni? Ott sok macska szeret lenni. De van, aki a hajhoz szeret bújni. Ha hátradől egy kanapén, akkor a háttámlán oda tud bújni, nem kell felmásznia a fejedre.
2023. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tölts fel egy képet a fejedről, akkor megmondom.
2023. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ki akar nyírni.
2023. szept. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem este alszik a fejem felett. Dorombol sokáig, öleli a fejemet, nyalogatja a hajam, néha beleharap az orromba (nem erősen).

Szerintem azért, mert szeretne minél közelebb lenni. Teljesen összetapadni.

2023. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet az arcodhoz akar kerülni, ott megszaglászni. A macskáknak sok szagmirigye van azon a környéken, gondolom nálad is ezeket keresi, hogy jól beazonosíthasson :D Ne kérdezd, cica-dolog.
2023. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

:D ok a macska..de nekem a kutyám egy jagdterrier

Ha ülök a teraszon

Vagy ha autóval megyek és viszem dokihoz..nem a vállamra ..egy az egyben a fejemre mászik a kutya :D nekem vicces

2023. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Legmagasabb helyet keresi ahonnan jó a kilátás
2023. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Válladra szeretne ülni.
2023. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért:


[link]

2023. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
A cica nagyon szeret téged. Szerintem azért cukiskodik a fejeden, mert ott szőr van, emlékeztet a mamájára, cica a szőrós játékokat, és plédet is nagyon szereti.
2023. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!