Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjem ki neki?...

Hogyan szedjem ki neki? Ivartalanítás után 9 nappal vagyok a cicámmal és azt mondta az állatorvos a varratokat én is kiszedhetem.

Figyelt kérdés
De nem olyan könnyű, alul kicsit gennyes is neki. Lehet, hogy várnom kellene vele egy kicsit? Meg mintha már egy kicsit szét is szaggatta volna magának, próbáltam húzni neki ki de nagyon fájhatott neki és a damil meg se akart mozdulni persze. Nagy baj ha még pár napig bennt marad neki vagy legalább addig amig már nem lesz gennyes neki? Az állatorvost próbáltam hívni de még nem sikerült elérnem.
2010. okt. 17. 19:23
 1/10 anonim válasza:
46%
Ne probálkozz meg vele... legyen eszed.Majd az állatorvos
2010. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kutyámnak és macskámnak is kiszedtem ivartalanítás után a varratokat, a lényeg, hogy megnyugtasd, és egy határozott mozdulattal, de óvatosan szedd ki :)
2010. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk meg felszívódó varratokat tett bele, 3000 volt az egész, a felét a Cirmos Cica alapítvány finanszírozta
2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja, ha gennyes, akkor vidd vissza a dokihoz a macsekot
2010. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd vissza! Nehogy rángasd a varratot, azzal csak kárt okozol.

Többféle varrási technika létezik, a legtöbbnél csipesszel meg kell emelni a csomót és EL KELL VÁGNI! Kiszakíthatod a macskád bőrét, ha ennyire nem értesz hozzá.

2010. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapból az is elég vicces hogy aztmondja hogy szedd ki te ha akarod.ha lenne egy kis lelkiismerete ugy gondolná hogy jobb ha ö szedi ki.Vidd azért vissza jobb ha ö csinálja.
2010. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd egy másik orvoshoz, és az említett kontárhoz ne menj többet. Nem is értem ,hogy mondhat ilyet egy állatorvos, hogy szedd ki te. Elképesztő! Mindegyik macskám ivartalanítva van és az összesnek az orvos szedte ki. Te NE(!!!) próbálkozz vele!!!
2010. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az állatorvost nem kommentálom inkább. Azért azt nem olyan egyszerű kiszedni, a szakszerű ellátás nagyon fontos, nem lenne jó, ha felszakítanád a sebet. Vidd csak vissza hozzá, és szedesd ki vele.

(én nem is tudom, hogy ilyen ember hogy a fenébe szerzett állatorvosi diplomát)

2010. okt. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom!!!Felszívódó varrat..ez a 21. század...nem hallott olyanról az állatorvos??? te semmiképp ne szedd ki neki...akkor vidd el másik állatorvoshoz...és azt sem értem, h mért gennyes...
2010. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát ti most nagyon elitélitek ezt az orvost pedig nagyon rendes ám. Ő csak jót akart nekem, hogy ne kelljen 30 km-re vinnem újra a cicusomat. Közelebb is lett volna doki de úgy ajánlották őt mert 6e-ért csinálta az ivartalanítást míg erre mifelénk 14 körül szokták csinálni.

De azóta megoldódott a dolog hiszen felhívtam a dokit és visszavittem hozzá a cicust és kiszedte ő neki.

2010. okt. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!