Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fogadta a macskátok...

Hogy fogadta a macskátok amikor jött mellé egy kutya másik házi állatnak?

Figyelt kérdés
Hány éves volt ilyenkkor a kutya meg a macska nehezen szoktak össze?
2023. szept. 28. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutya kölyök volt, a macska 8 éves. Nem szokta meg. Több hónap próbálkozás után is volt még feszültség rendesen (nem bántották egymást, de a macska tiszta ideg volt, a kutyát meg egyáltalán nem érdekelte). Külön vannak tartva. Felnőttként már a kutya sem barátságos vele.
2023. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Idegenek. Fújt rá.
2023. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

akkor ez macska szemelyiseg kerdese :-D

a mi cicank 4 eves volt volt 2 gyereke nalunk es jött a golden retrieverunk.

Eleinte tartott tole mert ugy vad kölyök kutya volt olyan kb 8 honapos koratol bujtak össze aludni egyutt

2023. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyémek kutya mellett nőttek fel. Amikor az öreg elpusztult, szinte depisek voltak, velem együtt. Amikor jött az új kutyus, a két cica jobban örült, mint én először. Beszéltek hozzá, a nagyobbik(az exkandúr) mosdatta, a kicsi lány dörgölőzött neki, mindkettő vele aludt, vitték neki a játékaikat, egyáltalán nem egy féltékenykedő, magának való cicák az enyémek. Később én is nyitottabb voltam, de eleinte nem akartam másik kutyát, de hoztak nekem, mert tudták, hogy sose jövök ki a bezártságból és magamtól sose hoznék új kutyát. (Azóta hoztam magamtól az új kutyus mellé egy még újabbat, amikor a régi új kutyus idősödött, mert féltem, hogy megint ugyanez lesz, kell, hogy legyen ott egy másik, ha az öreg elmegy.)

A cicák a második új kutyust is örömmel fogadták, nagyon családi cicák, szeretik, ha minél többen vagyunk a kis falkában, a tengerimalacokat is szeretik, a nagyobbik cica, amikor az egyik malac beteg volt, rendszeresen ment hozzá, ránézett, hogy jól van-e, a kicsi cica, amikor az első kutyus öreg volt és néha nyüszített álmában, ment és hangos dorombolással felébresztette. Valamennyire rajtam is múlt, hogy semmiféle veszekedést, rangsorvitát nem tűrtem el közöttük, de hiszem, hogy nem csak.

2023. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!