Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlen ráléptem teljes...

Véletlen ráléptem teljes súllyal a kb 4 hónapos kismacskámra. Szerintetek lett valami baja?

Figyelt kérdés
sajnos éppen farönköt cipeltünk én hátrafelé sétáltam a kismacska meg a lábam alá keveredett és nem láttam pontosan de érzésre a macska oldalára teljes talpal illetve súllyal (78kg) ráléptem, úgy érződött kb mintha szivacsra léptem volna. Most nem úgy tűnik mintha lenne valami vele, futkározik eszik stb
2023. szept. 30. 16:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
amikor ráléptem hangosan nyávogott egyet és elszaladt.
2023. szept. 30. 16:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapogasd át, jelez-e valahol fájdalmat. Fújhat, odakaphat, ha fájdalmas pontot érintesz. Figyeld a következő napokban! Ha étvágyában, mozgásában, viselkedésében nincs változás, talán megúszta.

Ha fájdalmat jelez, vagy bármi szokatlant tapasztalsz a viselkedésében, irány az állatorvos.

2023. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem lett semmi baja attól, hogy ráléptél. Berakod egy nagyobb könyv lapjai közé, és kész.

Na de komolyan: az első válaszoló jól írta. Ha semmi feltűnőt nem tapasztalsz, akkor szerencséje volt. Felhasznált egyet a 9 élete közül.

4 hónapos macska azért már nem annyira törékeny, és te biztos nem teljes súllyal léptél rá, még ha úgy is érezted.

2023. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szegény cica, máskor zárd be inkább.
2023. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függhet, hogy melyik testrészére léptél rá. De én biztos, hogy elvinném állatorvoshoz. Remélem, minden rendben van, de a biztonság kedvéért.
2023. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Megvan a macska? Vidd el állatorvoshoz! Pont itt a gyakorin olvastam, hogy súlyos sérülés után még van annyi erejük a stressztől, hogy elrohanjanak, aztán belepusztulnak.
2023. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A macska akkor nyavog ha baja van, előbb vidd vizsgalatra maceste vagy reggel , bem hetfőn vagy hetek múlva .
2023. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
este evett illetve játszott a másik macskámmal , és elég élénk volt ö kergette a másikat , sajnos dokihoz nem tudom elvinni jelenleg is a 2 macska ivartalanítására gyűjtök.
2023. szept. 30. 21:35
 9/11 A kérdező kommentje:
átsimogattam de nem mutatta fájdalom jelét
2023. szept. 30. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Az ivartalanítással kapcsolatban fordulj alapítványhoz. Régebben láttam, hogy támogatják az ivartalanítást. Nem tudom, hogy jelenleg van-e ilyen lehetőség, de akkor érdemes lenne utánanézned.
2023. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!