Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának házi koszt ? Miért...

Kiscicának házi koszt ? Miért jobb a zacskós macska étel ?Nem szeretnék bolti zacskós,konzerves ételekre szoktatni ,de nem is maradékkal életem.

Figyelt kérdés
2 hete van nálam friss húst eszik főzve ,csirkét ,májat ,pulykát halat is adtam neki,de nem szereti.Megeszi a lencsét ,rizst és tojást is persze teljesen sótlen fűszer mentesen.Miért jobb a zacskós macska? kaja amúgy kapot már ,de arról csak az aszpikot lányta le meg pici husit is evett a többi megszárast és nem ette meg..
2023. okt. 3. 13:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm .Tegnap már hozott neki a férjem puha borjú húst úgy ette nyersen mint egy farkas.Ma reggel nyers csirke szárnyat kapott felkockázva bőröstől,sokkal jobban ízlik neki mint főve.
2023. okt. 4. 09:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Csontokkal nagyon vigyázz!!!


Szerintem is etesd változatosan. Kapjon száraz tápot is (legyen kint mindig, meg friss víz) pl Royal Canin kitten, Bozita kitten, josera kitten.. eladó segít elfogadható áron jó/jobb minőségű tápot találni. Azért jó, mert minden benne van. Az etetési útmutatót pedig megtalálod a csomagolásán.

2023. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. okt. 9. 17:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nyers pulyka és borjú hússal, csirkeszívvel és májjal, hekkfilével, sprotnival, tojássárgájával etettem a kismacskát, gyönyörű és nagyon nagy cica lett belőle.

Nem kell neki "köret" meg ilyen hülyeségek, csak vessél neki nagyobb virágos ládába búzafüvet, hogy ha kell neki a szőr és/vagy emésztés miatt, akkor tudjon rágcsálni belőle.

2023. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is adtam neki ,de nyálkás hasmenése lett tőle és utanna már nem is fogadta el .Most főzve eszi nem fáj a hasa a széklete is jó.
2023. okt. 23. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!