Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt maskákat el lehet...

Wowwno kérdése:

Felnőtt maskákat el lehet egymástól választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kissé nehéz helyzetben vagyok most. Van 2 10 éves cicám, édesanyámmal élek, de még ebben az évben el fogok itthonról költözni, a 2 cicából az egyik hozzám a másik édesanyámhoz ragaszkodik jobban, egymással pedig "megvannak".

Nem tudom, hogy jelenleg ebben a helyzetben nekik mi lenne a jobb, egyértelműen azt szeretném, hogy ez a költözés dolog nekik ne legyen traumatikus (igen, kész dráma királyal és királynővel van dolgunk :D).

Az állatorvosom véleményét is ki fogom kérni a napokban, de addig is kíváncsi lennék, ha volt már valaki ilyen vagy hasonló helyzetben, hogyan élte meg ő és kisálltata.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2023. okt. 4. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Kibírnák egymás nélkül, de ha egész életükben együtt voltak, én nem választanám el őket. Az nem opció, hogy mindkét cica anyuddal marad? Az irántad való ragaszkodás miatt vinnéd "csak", vagy más okból is?
2023. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mit jelent az, hogy "megvannak"?

Együtt játszanak, alszanak, tisztogatják egymást vagy csak egymás mellett élnek de túl nagy interakció nincs?

2023. okt. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy 12? 😑
2023. okt. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem választanám el a két cicát. Akkor sem, ha nem nyaljáh falják egymást. Biztos, hogy lelki törést okozna nekik, a cicák nem tudnak elviselni nagy változásokat, az egészségük rá megy. nem lenne valami megoldás?
2023. okt. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vantel ***** válasza:
0%

Kissé túldimenzionáltnak látom a helyzetet. Jólétben ez egyenes következmény!

Sok sikert az orvosi konzultációhoz!

2023. okt. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hovarju ***** válasza:
74%

Ha egymással "csak" elvannak, én elvinném.


Ha beköltöztél vidd magaddal. Egy pár nap alatt kiderül, hogy mit fog szólni hozzá. Ha nem érzi jól magát még mindig visszaviheted a megszokott helyére.

2023. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Az évek során két macskám pusztult már el, a többi macska látszólag észre sem vette a hiányukat. (Egyikük azért csinált furcsa dolgokat később, de ez már inkább metafizikai jelenség volt.)
2023. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A fiatalabb cicám pici korától együtt volt a naggyal. Mikor a "nagy" meghalt, az akkor már 5 éves kicsi szó szerint meggyászolta, de aztán tudomásul vette, és egykeként élt tovább.
2023. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) az, hogy anyukámmal maradnak opciónak opció, de ő is el fog költözni közvetlen utánam. Az "elvannak" pedig úgy értettem, hogy ha össze futnak a lakásban nem esnek egymásnak, de egymás társaságát csak nagyon ritkán keresik (persze ez csak ember szemléletben mondom). A költözést pedig viszonylag jól bírták utoljára, így amiatt aggódom a legkevésbé.

Mégegyszer köszönöm az értelmes válaszokat, szép napot nektek!

2023. okt. 5. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
És a C verzió? Hogy mindketten veled mennek? Hiszen úgy kezdted, hogy a te cicáid.
2023. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!