Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek beteg a cicam?

Szerintetek beteg a cicam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu cica, akit nemregen fogadtam be az utcarol.

Orvos latta mikor befogadtam, megvizsgalta, egeszseges cicus.

Ivartalanitva nincs, november elejen lesz 7nap szabim, igy akkor fogjak ivartalanitani es itthon tudok lenne vele amig labadozik.

A cica ahogy jott a rosszabb ido allandoan alszik, a hangja mintha vekonyabb lenne, enni eszik(ebbol sajnos nem tudok kiindulni mert a mennyiseg mindig valtozo)

A szeklete rendben van.

Tudom, hogy a cicak sokat alszanak de hirtelen lett ez igy.

Termeszetesen elviszem orvoshoz, holnap felutan lesz rendeles, de szerintetek lehet valami baja vagy en gondolom tul?



2023. okt. 12. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem baj, nekem is vannak időszakok, mikor többet alszanak a macskáim. Mennyi idős a cica?
2023. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az allatorvos szerint 2-3 ev koruli☺️
2023. okt. 12. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha jó az étvágya, akkor nincs nagy baj. :)
2023. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utcáról befogadott macskám volt. 24 órából szerintem szerintem 20 alvással telt el, ha nem több.
2023. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Macskáknál az alvásból nem nagyon lehet következtetni az egészségi állapotra. Ha eszik rendesen, a széklet, vizelet rendben és a köztes időben aktív akkor csak jó dolgában lustálkodik.:D Az enyém is képes fél napokat átaludni kisebb megszakításokkal, fekvőhelycserével és néha bámészkodással, ezt 1-2 óra pörgés követi majd újra szunya. Teljesen rendszertelenül alszik, bárhol , bármikor és bármeddig képes a szunyára.:D A ébrenléti időszakokban figyeld az aktivitását ilyenkor hamar kiderül ha baja van.
2023. okt. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta lakik nálad? Lehet, hogy mostanra nyugodott meg (nem csak átmeneti szállás vagy, hanem úgy tűnik, itt maradhat) és most kezdi el kipihenni az utca fáradalmait :)


Az, hogy eszik és rendesen ürít, jó jel. Amikor épp nem alszik, akkor mennyire aktív? Játékos, érdeklődő?


Az időjárás amúgy simán okozhatja ezt. Az én cicámat például nyáron le se lehet lőni, már lassan ott tartottam, hogy generátort kötök rá, mert annyira energetikus :D Most, hogy beköszöntött a hideg időszak, ő is nyugisabb lett, este jön velünk aludni (máskor még átrendezte a konyhát, és valamikor éjjel ment az ágyikójába), és napközben is többet szundikál.

2023. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az állatokra is ugyanúgy képes hatni az időjárás. Figyeld a viselkedését hiszen még új cica és még nem is ismered annyira.
febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!