Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egész nap és egész éjjel...

Egész nap és egész éjjel nyávogó macska?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy cicát pár hete. Amúgy jó macska, kedves,barátságos, szeret a kanapén lenni, szeret az udvaron lenni,szóval elvan,megtalálta a helyét. Egészséges,szép. DE. Kb. óránként elkezd nyaggatni. Hiába vannak az etetések fix időpontban. Hiába játszok vele sokat. Hiába van bent,amennyit akar. Van másik macska is,azt levegőnek nézi. Egyfolytában nyaggat,nyávog de a legrosszabb,hogy éjjel is. Egyetlen egyszer nem keltem fel hozzá, megszokhatta volna,hogy este nincs se kaja,se semmi. Rekedtre nyávogja magát,aztán abbahagyja, egy óra múlva újra kezdi.A másik macskával sose volt ilyen. Nem is értem,mit akar tőlem.
2023. okt. 19. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szimplán ilyen személyiség. Emberek sem, cicák sem egyformák, vannak nagyon beszédes, hisztérika macskák. Az is lehet hogy ilyen korszakban van és elmúlik valamelyest, illetve még csak pár hete van veled. HA majd egy év múlva is ezt csinálja, na akkor lenne nagy baj.
2023. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha kiszámoltad és a súlya/nem/kora alapján elég kalóriát kap és mégis éhes, akkor én férgekre gyanakodnék.
2023. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!