Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egész nap és egész éjjel...

Egész nap és egész éjjel nyávogó macska?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy cicát pár hete. Amúgy jó macska, kedves,barátságos, szeret a kanapén lenni, szeret az udvaron lenni,szóval elvan,megtalálta a helyét. Egészséges,szép. DE. Kb. óránként elkezd nyaggatni. Hiába vannak az etetések fix időpontban. Hiába játszok vele sokat. Hiába van bent,amennyit akar. Van másik macska is,azt levegőnek nézi. Egyfolytában nyaggat,nyávog de a legrosszabb,hogy éjjel is. Egyetlen egyszer nem keltem fel hozzá, megszokhatta volna,hogy este nincs se kaja,se semmi. Rekedtre nyávogja magát,aztán abbahagyja, egy óra múlva újra kezdi.A másik macskával sose volt ilyen. Nem is értem,mit akar tőlem.
2023. okt. 19. 13:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az a típusú nyávogás,amikor mintha hívna,hogy törődjek vele/etessem. Már sok macskám volt,ismerem a "hangsúlyt".
2023. okt. 19. 13:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak nagy dumás macskák, akik minden sz.rért nyávognak, ő pont ilyen. Nem sziámi jellegű a macsek?
2023. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lány cica? Mennyi idős?
2023. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiú kb 3 éves,sima házimacska.
2023. okt. 19. 13:47
 5/12 anonim válasza:
44%
Ki van heréltetve?
2023. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont ezaz, megtanulta hamar hogy eredményt ér el ha nyaggat.


A legjobb persze nyilván az, ha nyervogja csak rekedtre magát, csinálja, egy idő után ki fogja oltani magát a viselkedés, hisz nem ér célt vele.

2023. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hol latsz olyat,hogy azt írtam,hogy bármit elér? Direkt odairtam h fix az etetes es az alvas is.
2023. okt. 19. 15:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Ivartalanitottam,igen
2023. okt. 19. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Márpedig valamiért csinálja, biztos járt jutalmazóval száméra, vagy szimplán túl sokat foglalkoztál vele, és nem bír ellenni magában ezért nyaggat folyton.
2023. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kezdetektől ezt csinálja, sokszor aközben is,amikor simogatom. Meg járkál körbe a házban és ételt,leeset morzsákat keres. Általában nincs morzsa se meg semmi elől,de csak járkál és szaglászik idegesen. Amikor eszünk,megőrül,ki kell rakni,de akkor meg az udvaron ordít. Eleget kap enni,sőt,azt mondanám,a lehető legtöbbet,ami még egészséges.
2023. okt. 19. 19:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!