Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szfinx macskának milyen...

Szfinx macskának milyen eledel ajánlott? Csakis a prémium Royal canin? Vagy esetleg ő is ehet olyan tápot mint a szőrös társai?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 21:19
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
79%
Ugyanolyan macska mint a többi.
2023. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szőrös macskáknak sem ajánlott a kitekat meg a whiskas se semmi amit a szupermarketben lehet kapni, mert ha megnézed 4% hús és állati származékokat tartalmaz, de bezzeg tartósítószereket bőven, ami allergia kialakulásához vezethet.

A royal canin se a legjobb ilyen szempontból.

2023. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ők is bármilyen macskák részére gyártott kaját megehetnek, ilyen szempontból nem különböznek a többi macskától. A jó minőségű és változatos eledel minden macskának fontos, ebben sincs különbség. Egy kicsit több a kalóriaigényük a bunda hőszigetelése nélkül de ezt a kajaadag kis mértékű növelésével fedezhető. A Royal mellé más jó minőségű kaját is adhatsz, sőt biztatnálak is erre. Nem tartom szerencsésnek mindig ugyanazt etetni velük.
2023. okt. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Royal Canin, mint prémiumtáp, az jó, jót nevettem, ez most a nap vicce 😂😂😂
2023. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A Royalnak csak az ára prémium,szerintem se olyan jó minőségű.,van benne pl cukor,ami nálam kizáró tényező a vásárlásnál.Mellesleg azt sem értem,h a legnagyobb állateledel bolt,a Freshi h árulhta,olyan silány minőségű tápot is,mint a whiskas,és friskies,amik állítólag vesebetegséget is okozhatnak a cicáknál,ergo lassanmegölik őket!:/

Ár/érték arányban szerintem a Purina1 a legjobb:szuper jó a cicáim emésztése,mióta ezt kapják,de az se utsó szempont,h imádják.Sokféle tápot próbáltam már,de ez az egyetlen,ami elfogy,mire hazaérek a melóból!:)

2023. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem viszont az érdekelne nagyon,h viszonyulnak a szőrös macskák a csupaszhoz?Nem bántják a "mássága"miatt?
2023. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!