Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos kiscica alvásszokásai?

4 hónapos kiscica alvásszokásai?

Figyelt kérdés

Vannak napok amikor alig alszig nap közben, csak játszani akar, itt ott alszik 1 órát és tovább játszik. Este mindig alszik.


De vannak napok amikor egész nap alszik, és nekem kell felébreszteni hogy egyen, játszunk, stb.

Lehet valami különösebb oka hogy vannak napok amikor sokat alszik?



(hétfőn megyünk állatorvoshoz második oltásra, akkor majd ott is megkérdezem ezt. Csak gondoltam ide is írok)


2023. okt. 21. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen a leírás alapján egy kisbabára gondoltam. Egy kismacskáról van szó.Alszik, mert szüksége van rá, hidd el ha éhes megy a táljához és eszik, nem fog éhenhalni.Nem kell felébresztgetni.
2023. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A macskáknak alapból is nagy az alvásigényük, 16 óra teljesen normális, de lustábbaknál a 19-20 is.

Amíg alapvetően jókedvű, nem sovány, eszik, iszik, rendben van a széklete, addig nem kell felkeltegetni meg piszkálni, majd felkel, ha kedve lesz. Az embereknek is vannak napjaik, amikor fáradtabbak.

2023. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Növésben van, még szép, hogy sokat alszik:)

Ne aggódj miatta^^

2023. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy sokat szundikál.

Ha éhes eszik ha szomjas iszik ha kedve van rosszalkodik ez tök normális nyugi.

2023. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amiatt kezdtem el aggodni hogy nem minden nap ilyen.. De akkor minden rendben :)

koszonom a valaszokat

2023. okt. 21. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. 1 óra játék is fullra ki tudja meríteni. Olyankor sokat is álmodnak, újra élik a látottakat, nő a kis agyacskájuk.
2023. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Ez teljesen normális viselkedés, még egy felnőtt macskánál sem lehet rutinszerű viselkedésre számítani, kivétel a kajaidő ezt ált betartatják velünk.:D
2023. okt. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok valaszt! :)

mindenkinek ment a zöld :)

2023. okt. 22. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!